Próbowaliśmy opowiedzieć wam o Amy Robach z Triflina. Teraz podobno gra ofiarę przeszłości TJ Holmesa

TJ Holmes i Amy Robach na planie Good Morning America w Nowym Jorku.

Źródło bliskie Amy Robach powiedziało, że gospodarz GMA3 był zaskoczony TJ Holmesem. rzekoma przeszłość. Ta osoba również zabrała głos Słońce że Robach nie miał pojęcia dezorientacja ich zgłoszony romans w miejscu pracy mógłby spowodować.

Źródło twierdziło, że Robach nie był świadomy rzekomych przeszłych związków Holmesa. Tylko w zeszłym tygodniu Codzienna poczta krążyła historia, że ​​rzekomo miał romans ze stażystą ABC, który był od niego o 13 lat młodszy.

Czytaj więcej

Mówi się, że miało to miejsce we wczesnych latach jego małżeństwa z Marilee Fiebig. Mówiono również, że Holmes uprawiała seks z producentem ABC przed jej rzekomym związkiem z Robachem.

„Nie miał pojęcia zakres o rzekomych romansach biurowych TJ z przeszłości. Z pewnością nie przewidziała, że ​​ich związek spowoduje poważne wstrząsy – poza jej własnym małżeństwem. Nie spodziewał się, że wybuchnie skandal” – wyjaśniło źródło.

Holmes i Robach stali się pożywką dla tabloidów, odkąd zdjęcia ich rzekomego romansu stały się popularne w grudniu. Para była na antenie po opublikowaniu tych zdjęć.

Jednak ABC zdecydowało się go wziąć ich „rozważyć wpływ, jaki ich niedawne ujawnienie ich romantycznego związku może mieć na program i firmę”.

Źródło również zabrało głos Słońce że śledztwo ABC „zagląda w przeszłość Amy w poszukiwaniu skandalu, ale na szczęście dla niej zachowywała się całkiem dobrze”. Źródło przewidział, że Robach odegra rolę ofiary, aby zyskać sympatię i poparcie społeczne. Nic w jego zgłoszonym zachowaniu i komentarzach nie szokuje nas. Konsekwencje tej afery trwają.

Więcej z The Root

Zapisz się Biuletyn korzeni. Najnowsze wiadomości Facebook, Świergot oraz Instagram.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

Leave a Comment