Przejeżdżający obok strzelec strzela ze strzelby do brytyjskich żałobników; 7- i 12-letnie dziewczynki, wśród sześciu rannych

A Siedmioletnia dziewczynka została „poważnie ranna” Strzały padły z czarnej Toyoty w Londynie w Wielkiej Brytanii – poinformowała policja.

Nabożeństwo żałobne odbyło się w kościele św. Alojzego w Euston za młodą kobietę i jej matkę, które zmarły z przyczyn naturalnych.

Policja uważa następnie, że czarna Toyota przejechała obok serwisu z otwartym oknem oddał kilka strzałów z karabinu przed odjazdem. W ataku ranne zostały cztery kobiety i dwoje dzieci, najmłodszy był w stanie zagrażającym życiu.

AKTYWIŚCI Z HOUSTON WZYWAJĄ DO ARESZTOWANIA UZBROJONEGO TAQUERIA DINER, KTÓRY ZASTRZAŁ I ​​ZABIŁ PODEJRZANEGO O ROZBÓJ

Funkcjonariusze znaleźli kilku rannych spowodowane śrutem ze strzelby” – powiedział nadinspektor Jack Rowlands. „Cztery kobiety w wieku 21, 41, 48 i 54 lat zostały przewiezione do szpitali w centrum Londynu. Na szczęście ich obrażenia zostały uznane za niezagrażające życiu. 48-letnia kobieta doznała obrażeń, które mogą zmienić jej życie.

Metropolitan Police zabezpieczyła miejsce zdarzenia po strzelaninie samochodowej, w wyniku której rannych zostało sześciu, w tym dwoje dzieci

„Dwoje dzieci również zostało rannych. 12-letnia dziewczynka doznała urazu nogi. Była leczona w szpitalu przed wysłaniem do domu wczoraj po południu. Oczekuje się, że całkowicie wyzdrowieje” – powiedział Rowlands. „Siedmioletnia dziewczynka, która przebywa w szpitalu, odniosła poważniejsze obrażenia stan stabilny, ale zagrażający życiua nasze myśli są z nim i jego rodziną”.

PRZECZYTAJ W APLIKACJI FOX NEWS

SARAH LAWRENCE COLLEGE ASYSTENT HANDLOWY LARRY RAY MA ODLEGŁOŚĆ ŻYCIA: „SADYSTYCZNIE BOLESNA PRZYJEMNOŚĆ”

„To głęboko niepokojący incydent i moje myśli kierują się do rannych i ich rodzin” – dodał burmistrz Londynu Sadiq Khan. „Obecnie trwa dochodzenie policyjne i będę ściśle współpracować z Met Police, aby ustalić, co się stało”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Strzelanina mogła być powiązana z kolumbijskim handlem narkotykami, ponieważ odprawiona została msza żałobna za Freisę Calderon, byłą żonę Carlosa Arturo Sancheza-Coronado, który w 1995 roku prał brudne pieniądze. Londyński kartel narkotykowy powiązany z kolumbijskim kartelem Cali.

Policja poinformowała w poniedziałek rano, że aresztowała mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa w związku ze strzelaniną.

Leave a Comment