Przyznaj się – jesteś winien Danielowi Jonesowi przeprosiny

Giganci z Nowego Jorku fanów, jak daleko zaszedł ten zespół w ciągu jednego roku i jaką różnicę zrobili Joe Schoen i Brian Daboll. Ale wszystko zaczęło się w 2018 roku, kiedy Saquon Barkley został powołany w drafcie. A rok później Giants podjęli jedną z najbardziej kontrowersyjnych i zagadkowych decyzji w drafcie wszechczasów, pokonując rozgrywającego Daniela Jonesa z numerem 2019 nr 6. Media natychmiast skrytykowały ten wybór, a nawet kpiły z niego:

Fani Długoletnich Gigantów też nie byli zachwyceni:

Pełne ujawnienie: nie byłem w drafcie 2019, ale byłem jednym z tych facetów. Moje serce zabiło szybciej, gdy Raiders pokonali Clelina Ferrella na 4. miejscu i dosłownie zeskoczyłem z kanapy w salonie, gdy Tampa Bay pokonał Devina White’a na 5. miejscu. Josh Allen, jeden z najlepszych sprinterów w drafcie, wciąż zbierał! Słyszałem plotki, że dyrektor generalny Dave Gettleman był „absolutnie zakochany” w Danielu Jonesie i nie podobało mi się to. Byłem pewien, że gdyby Giants wybrali rozgrywającego, nie zrobiliby tego i nie powinni tego robić aż do numeru 17, a gościem, którego lubiłem jako śpiący, był Will Grier. (Tyle jeśli chodzi o moją wiarygodność.)

Wielu fanów chciało Dwayne’a Haskinsa, niektórzy lubili Drew Locka, a inni mieli nadzieję, że Justin Herbert wyjdzie w 2019 roku. Wszyscy oprócz Daniela Jonesa, który miał nieokreśloną karierę w Duke w złym zespole ze złymi odbiornikami. Historia, być może apokryficzna, była taka, że ​​Jones Seniorska miska występ sprzedał go Gettlemanowi, wraz z dobrą rekomendacją trenera Jones College, Davida Cutcliffe’a. To wydawało się słabą podstawą do zaryzykowania szóstego wyboru w drafcie.

Nadszedł czas, aby wielu z nas się pozbierało. Pod okiem głównego trenera Briana Dabolla, koordynatora ofensywy Mike’a Kafki i trenera biegaczy Shea Tierney, Jones ewoluował od rozgrywającego do:

Bądźmy szczerzy. Wszyscy (w każdym razie większość z nas) jesteśmy winni Danielowi Jonesowi przeprosiny. Ale wiem, że wielu z was ma zajęte życie i napisanie do niego listu zajmuje trochę czasu. Na szczęście Twitter to ułatwił:

Oczywiście kancelaria Daniel and the Giants prawdopodobnie nie doceni milionów formularzy przeprosin od fanów. Więc upraszczajmy. „Głosuj” poniżej na powód nr 1, dla którego musisz przeprosić Daniela Jonesa. Jeśli Twój powód nie jest wymieniony, zostaw swoje usprawiedliwienie w komentarzach.

Ankieta

Formularz przeprosin Daniela Jonesa: powód zachowania

 • 22%

  Media powiedziały mi, że nie jest dobry

  (67 głosów)

 • 25%

  Chciałem, żeby Giants wybrali kolejnego QB

  (76 głosów)

 • 0%

  Fani Kowbojów, Orłów lub Commandera

  (1 głos)

 • 43%

  Zarzucił mu niekompetencję poprzednich trenerów

  (129 głosów)

 • 6%

  Śmiali się z niego, że się potknął

  (18 głosów)

 • 3%

  Duke zawsze wygrywa z moją drużyną koszykówki

  (9 głosów)


Łącznie 300 głosów

Głosuj teraz

I podpisz zobowiązanie, wybierając poniżej.

Ankieta

Obietnica dla Daniela Jonesa

 • 100%

  Szanuję Daniela Jonesa i nie lekceważę Danny’ego Dimesa.

  (274 głosów)


Łącznie 274 głosów

Głosuj teraz

Leave a Comment