PSN jest obecnie niedostępny w Ameryce, Europie i Australii

The Serwery PSN jest obecnie wyłączony w Ameryce, Europie i Australii wieczorem 17 stycznia 2023 r., przez co wielu graczy PS5 nie może się zalogować Sieć Playstation lub grać w gry online. Oficjalna strona statusu PSN jeszcze nie potwierdziła problemu, ale wielu graczy zgłosiło się do mediów społecznościowych, aby wyrazić swoje obawy dotyczące niemożności pełnego wykorzystania swoich konsol.

PSN zostanie wyłączony 17 stycznia 2023 r

Serwery PSN są wyłączone 17 stycznia na całym świecie, a gracze zostali dotknięci kilkoma poważnymi problemami. Według witryn śledzących stron trzecich i forów mediów społecznościowych, takich jak Reddit, gracze z Ameryki Północnej, Europy i Australii mają problemy z zalogowaniem się na swoje konta PSN. Ci, którzy pomyślnie się zalogowali, mają problemy z połączeniem z grami online.

Jednak nie wszyscy gracze mają ten problem. Podczas gdy niektórzy zostają wyrzuceni z gier, w które można grać, inni nadal grają w trybie dla jednego gracza bez problemu. Urzędnik Witryna stanu PSN przyznał ponadto, że istnieją problemy wymagające działania wszystkich usług. W związku z tym Sony nie powiedziało jeszcze, że pracuje nad tym problemem i nie znalazło rozwiązania w momencie pisania.

Leave a Comment