Raiders, Dolphins, 49ers pasują jako perspektywy w 2023 roku

Byłem gotowy zgrupować Patriotów z Tampą jako wszechstronnych, którzy nie startowali w ostatniej przejażdżce Brady’ego. Powrót Billa O’Briena jednak zaznacza listę New England jako koordynatora ofensywy. Brady zna go dobrze z jego pięciu lat TP w Foxborough, w tym sezonu (2011), w którym był w ataku. Wygląda na to, że prawie spotkali się ponownie w 2022 roku, jak twierdzili Bucs mając nadzieję na zatrudnienie O’Brien, gdyby Byron Leftwich złapał występ głównego trenera w Jacksonville. To jest punkt sprzedaży.

Jednak Rob Gronkowski nie zobaczy powrotu do Nowej Anglii, ponieważ mówi behemot Travisa oraz Jason Kelce‘s Nowe szczyty podcast: „Byłbym w stu procentach zaskoczony, gdyby wrócił do Nowej Anglii, bez wątpienia. To byłoby szalone, byłaby to szalona historia, ale po prostu nie wyobrażam sobie, żeby tak się stało. Ale nigdy nie wiesz.”

Widzę kolejną przeszkodę. Brady’ego powracającego do Patriotów można wrobić w Billa Belichica machającego białą flagą. Rozgrywający opuścił miasto i wygrał Super Bowl, podczas gdy jego stary trener przeszedł przez trzy rozczarowujące kampanie. Jest coś poetycko doskonałego w jeszcze jednym biegu, ale to wymagałoby od wszystkich odłożenia ego na bok. Mało prawdopodobny.

Leave a Comment