Raper Young Thug, współoskarżony w wewnątrzsądowej transakcji narkotykowejCNN

Nagrodzony Grammy raper Young Thug i współoskarżony oszuści zaangażowali się w handel narkotykami podczas procesu, powiedzieli prokuratorzy w zgłoszeniu w Atlancie.

Według prokuratorów hrabstwa Fulton, domniemana wymiana zdań została zarejestrowana na wideo z monitoringu sali sądowej w środę.

Raperowi, którego prawdziwe nazwisko brzmi Jeffery Lamar Williams, i Kahlieffowi Adamsowi postawiono zarzuty spisek między innymi naruszenie ustawy o organizacjach pod wpływem i skorumpowanych przestępców oraz udział w przestępczej działalności gangów ulicznych.

Zgodnie z wnioskiem o wyjaśnienie protokołu, Adams wstał z krzesła (…), podszedł do pozostawionego bez nadzoru młodego bandyty i podał mu Percocet.

Zgodnie z wnioskiem Noor Pätt próbował ukryć rękę pod stołem. Zastępcy szeryfa podali środek przeciwbólowy i przeszukali Adamsa, który stawiał opór. Został zabrany do Grady Memorial Hospital po tym, jak „wydawał się połykać inną kontrabandę, którą trzymał przy sobie, aby ukryć zakres swoich zbrodni na sali sądowej”.

Podczas przeszukania Adamsa posłowie znaleźli Percocet, marihuanę, tytoń i inną kontrabandę „zawinięte w plastikową folię i środek aromatyzujący do żywności, aby zamaskować zapach marihuany” – głosi wniosek.

perkocet to marka leku, który łączy oksykodon, który jest opioidem, z acetaminofenem, który jest ogólną nazwą leków takich jak Tylenol.

Keith Adams, jeden z prawników Young Thug, powiedział CNN w piątek: „Stan celowo wprowadza w błąd i upiększa wydarzenia ze środy”.

Powiedział, że Young Thug ani nie prosił o pigułki, ani ich nie przyjmował.

„Jak widać na nagraniu wideo z sali sądowej, pan Williams NATYCHMIAST wręczył go zastępcy na sali sądowej bezpośrednio przed nim” – napisała w swoim przesłaniu.

Adams powiedział, że dochodzenie oczyściło młodego bandytę z wszelkich wykroczeń, a strona odpowiedzialna została oskarżona. Powiedział, że zarzuty prokuratorów były „rażącym sfabrykowaniem i rozczarowujące”.

Adwokat Teombre Calland, reprezentujący Kahlieff Adams, wydał oświadczenie za pośrednictwem wiadomości tekstowej WSB-TV stowarzyszona z CNN powiedział: „W imieniu pana Adamsa te zarzuty są po prostu: zwykłymi oświadczeniami państwa mającymi na celu udaremnienie czasu trwania procesu wyboru ławy przysięgłych”.

CNN skontaktowało się z Brianem Steelem, drugim prawnikiem Young Thug i Callandem.

Młody drań zdobył nagrodę Grammy w 2019 roku za pracę z Childishem Gambino i Ludwigiem Göranssonem nad przebojem „This is America”.

Raper został początkowo oskarżony w maju o spisek mający na celu naruszenie ustawy RICO i udział w przestępczej działalności gangów ulicznych.

Ponowny akt oskarżenia złożony 5 sierpnia w Sądzie Najwyższym Hrabstwa Fulton stawia mu dziewięć nowych zarzutów, w tym udział przestępczy w działalności gangów ulicznych i naruszenie ustawy Georgia Controlled Substances Act.

Postawiono mu także kolejne zarzuty posiadania broni palnej podczas popełnienia przestępstwa oraz posiadania karabinu maszynowego.

Trwa wybór jury.

Leave a Comment