Raport: Dyrektor generalny Ubisoft przeprasza personel za komentarze „Ball in Your Court”.

Ubisoft boryka się z problemami finansowymi i wewnętrznymi, a dyrektor generalny Yves Guillemot został zmuszony do ustosunkowania się do niedawnych komentarzy, w których obwiniał pracowników.

Po odwołaniu trzech niezapowiedzianych gier i przełożeniu daty premiery Skull and Bones po raz szósty, Guillemot powiedział personelowi „piłka jest po twojej stronie”, aby pomóc firmie o wartości 3 miliardów dolarów wrócić na właściwe tory.

Zmiany Ubisoftu zostały odłożone na półkę z powodu „poważnych wyzwań” w branży, słabych wyników Mario + Rabbids: Sparks of Hope i Just Dance 2023 oraz zbliżającej się „reorganizacji” wydawcy. W środę, nowy raport od Kotaku ujawnił, że Ubisoft przeprowadził ogólnofirmowe pytania i odpowiedzi dotyczące wiadomości o przetasowaniach. Tam prezes przeprosił za swoje wcześniejsze wypowiedzi.

„Słyszałem twoją opinię i przykro mi, że została ona odebrana w ten sposób” – powiedział Guillemot, według obecnych źródeł. „Kiedy powiedziałem, że piłka jest po twojej stronie, aby dostarczyć nasz skład na czas i na oczekiwanym poziomie jakości, chciałem przekazać, że bardziej niż kiedykolwiek potrzebuję twojego talentu i energii, aby to się stało. Jest to zbiorowa podróż, która naturalnie zaczyna się ode mnie i kierownictwa, aby stworzyć warunki dla wspólnego sukcesu nas wszystkich.

Leave a Comment