Raport: Patrioci nie dodają Adriana Klemma do linii ofensywnej

Obrazy Getty’ego

Patrioci już to zrobili dodał Bill O’Brien do swojego sztabu szkoleniowego i wydaje się, że jest bliski dodania kolejnego ofensywnego asystenta.

Według Mike’a Giarda z NFL Media, New England zdecydowało się podpisać kontrakt z Adrianem Klemmem, aby dołączył do ich personelu.

Albert Breer z SI.com poinformował, że Patrioci zmierzą się z Klemmem po raz drugi.

Klemm właśnie zakończył swój pierwszy sezon jako zastępca głównego trenera Oregonu, koordynator gry i trener linii ofensywnej. Wcześniej pracował dla Steelers w latach 2019-2021. Był asystentem trenera OL zespołu w latach 2019-2020 i trenerem linii ofensywnej w 2021 roku.

Klemm był wyborem w drugiej rundzie Patriots w 2000 roku i zagrał w 26 meczach dla klubu w latach 2000-2004, zaliczył 10 startów. Potem zaczął osiem gier dla Green Bay w 2005 roku.

Giardi zauważa również, że Klemm zarobił około 1 miliona dolarów jako asystent w Oregonie, więc Patrioci mają droższą linię ofensywną z O’Brienem i prawdopodobnie Klemmem.

Matt Patricia był trenerem linii ofensywnej Nowej Anglii i głównym liniowym ofensywnym w zeszłym roku. Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób zostanie przeniesiony do 2023 r., zakładając, że pozostanie z Patriotami.

Leave a Comment