Regina King wspomina swojego zmarłego syna poruszającym hołdem

Uwaga redaktora: Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, zmaga się z myślami samobójczymi lub problemami ze zdrowiem psychicznym, zadzwoń lub wyślij SMS-a pod numer 988 Suicide & Crisis Lifeline, aby połączyć się z przeszkolonym doradcą lub odwiedź Lifeline. do serwisu.CNN

Regina King złożyła jej hołd zmarły syn Ian Alexander Jr.prawie rok po jego śmierci.

Króluj Instagram Czwartek udostępnił film przedstawiający świecącą latarnię na niebie, która byłaby na 27. urodziny Aleksandra.

„19 stycznia to niedziela Iana” – podpisał wideo. „Podczas gdy wciąż przetwarzamy jego fizyczną nieobecność, świętujemy jego obecność. Wszyscy jesteśmy w różnych częściach planety… tak samo jak Ian. Jego duch jest nicią, która nas łączy.

Aleksander zmarł w wieku 26 lat w wyniku samobójstwa.

Był odnoszącym sukcesy muzykiem i DJ-em, który występował jako „Desduné” i wydał nowy singiel „Green Eyes” na krótko przed śmiercią.

„Pomarańczowy to oczywiście twój ulubiony kolor… To ogień i pokój. Widzę cię we wszystkim, czym oddycham. Moją ulubioną rzeczą we mnie jest bycie… matką Reginy dla Boga, króla Iana. Nie przestawaj świecić jasno, moje przewodnie światło” napisał król.

Wielu przyjaciół i współpracowników Kinga dzieliło się swoją miłością i wsparciem.

Ava DuVernay skomentowała post cytatem: „Wybieram, do kogo się zwrócę i obejmuję następnym razem, tak jak mogłabym stać na straganie z owocami, zdeterminowana, by ignorować jabłka, mango i kiwi. pomarańcze, takie jak ty, chcą podpalić moją skórę, aby się rozgrzać z przodu. – Roisin Kelly”

Justin Theroux wtrącił się, mówiąc: „Kocham cię, Regino. Wysyłam ci więcej”, dodając emoji serca.

Reese Witherspoon napisała: „Ian i jego bystry duch zawsze będą pamiętani. Kocham cię.”

Leave a Comment