„Rick and Morty” opuszcza gwiazdę Justina Roilanda, Hulu również zrywa więzi

Adult Swim zerwał więzi ze współtwórcą Ricka i Morty’ego, Justinem Roilandem, po tym, jak aktor głosowy został oskarżony o przemoc domową.

„Adult Swimming zakończyło swój związek z Justinem Roilandem” – czytamy oświadczenie opublikował konto Ricka i Morty’ego na Twitterze we wtorek po południu. „Rick and Morty kontynuuje. Utalentowany i oddany zespół ciężko pracuje nad sezonem 7”.

Inne projekty Roilanda obejmują współtworzenie Solar Opposites Hulu, w którym podkłada głos głównemu bohaterowi, Korvo. Serial był odnowiony na piąty sezon w październiku, ale Hulu powiedział w środowym oświadczeniu, że „zakończyliśmy nasz związek z Justinem Roilandem”. Uważa się, że Solar Opposites i Koala Man, kolejny program Hulu, w który zaangażowany jest Roiland, będą kontynuowane bez niego.

w styczniu, pojawiły się raporty że biuro prokuratora okręgowego hrabstwa Orange oskarżyło Roilanda o jedno pobicie domowe powodujące obrażenia ciała i jedno bezprawne uwięzienie z powodu groźby, przemocy, oszustwa i/lub oszustwa. Roiland przyznał się do zarzutów.

Roiland, który wraz z Danem Harmonem współtworzył animowaną komedię science-fiction dla dorosłych Rick and Morty, udziela również głosu głównym bohaterom, Rickowi Sanchezowi i Morty’emu Smithowi. Role głosowe Roilanda będą rzekomo przerobić na przyszłe sezony.

Pływanie dorosłych w 2018 roku Zamówiono 70 części przebojowej serii, podpisując długoterminowe kontrakty z Roilandem i Harmonem. Program został przedłużony na 10. sezon i ma jeszcze cztery sezony po emisji sezonu 6 w grudniu.

Roiland jest także założycielem studia gier wideo Squanch Games. W zeszłym tygodniu Roiland złożył rezygnację ze stanowiska.

„16 stycznia 2023 r. Squanch Games otrzymało rezygnację Justina Roilanda” czytamy w oświadczeniu opublikowanym we wtorek na stronie internetowej Squanch Games. „Namiętny zespół w Squanch będzie nadal rozwijał gry, które kochają nasi fani, jednocześnie wspierając i ulepszając High On Life”.

Nie można było od razu uzyskać komentarza od Roilanda.

Leave a Comment