Riley Keough przerywa milczenie po śmierci swojej matki, Lisy Marie Presley

Riley Keough przerwała milczenie w związku z przedwczesną śmiercią swojej matki, Lisy Marie Presley.

33-letnia aktorka opublikowała zdjęcie z dzieciństwa, na którym trzyma kwiaty i patrzy na matkę. na Instagramie Piątek, tydzień po śmierci Lisy Marie.

Podpisała post emotikonką z czerwonym sercem.

Riley Keough jako dziecko podziwiała Lisę Marie Presley trzymającą kwiaty.
Riley Keough podzieliła się retrospekcją ze swoją zmarłą matką Lisą Marie Presley.
rileykeough/Instagram

Lisa Marie, jedyne dziecko Elvisa Presleya i Priscilli Presley, zmarł 12 stycznia po doznać zatrzymania akcji serca. Miał 54 lata.

„Z ciężkim sercem muszę podzielić się druzgocącą wiadomością, że opuściła nas moja piękna córka Lisa Marie” – powiedziała 77-letnia Priscilla w oświadczeniu. „Była najbardziej namiętną, najsilniejszą i najbardziej kochającą kobietą, jaką kiedykolwiek znałem”.

Riley Keough i Lisa Marie Presley
Keough była najstarszą córką Presleya.
extrapresley/Instagram

Wcześniej tego dnia aktorka z Dallas była Lisa została sfotografowana, gdy pędziła do łóżka Marie w West Hills Hospital w Los Angeles, gdzie śpiewa piosenkarka „Lights Out”. znajdował się w stanie krytycznym.

„Ona ma teraz najlepszą opiekę”, powiedziała Priscilla The Post na kilka godzin przed śmiercią jej córki. “Proszę miej go i naszą rodzinę w swoich modlitwach”.

Riley Keough i Lisa Marie Presley na czerwonym dywanie.
Presley dzielił Riley z byłym mężem Dannym Keough.
Getty Images dla ELLE

Keough miała bliskie relacje z matką, która często zamieszczała zdjęcia gwiazdy „Daisy Jones & The Six” na Instagramie.

W jednym poście w dniu jego urodzin w lutym 2021 r Lisa Marie napisała“Jak każdego dnia [sic]Nie dałbym rady bez tej trójki u boku”, odnosząc się Keough i jej córki bliźniaczki Finley i Harper.

Harper Lockwood, Lisa Marie Presley, Priscilla Presley, Riley Keough i Finley Lockwood biorą udział w ceremonii trzech pokoleń.
Lisa Marie uczestniczyła w ceremonii trzech pokoleń w 2022 roku wraz z córkami i matką, Priscillą Presley.
FilmMagia

Lisa Marie dzieliła Rileya i syna Benjamina Keougha, który zmarł w wyniku samobójstwa Lipiec 2020 w wieku 27 lat ze swoim pierwszym mężem Dannym Keough. Była para była małżeństwem od 1988 do 1994 roku.

Wychowała 14-letniego Finleya i Harpera ze swoim czwartym mężem, Michaelem Lockwoodem, z którym była żonaty 2006-2021.

Lisa Marie była także żoną Michaela Jacksona w latach 1994-1996 i Nicolasa Cage’a w latach 2002-2004, chociaż nie miała dzieci z nieżyjącym już królem popu ani zdobywcą Oscara.

Lisa Marie Presley pozuje z trzema córkami.
Lisa Marie miała również córki bliźniaczki z byłym mężem Michaelem Lockwoodem.
extrapresley/Instagram

Po śmierci swojej byłej żony, 61-letniej Lockwood, wydał oświadczenie przez swojego prawnika, mówiąc, że jego „świat [had] nadstawia się na ucho”.

Tymczasem Cage, 59, podzielił się tym, że miał „złamane serce” ale znalazł „pewną pociechę w wierze [Lisa Marie] ponownie spotyka się ze swoim synem Benjaminem.

Lisa Marie Presley pozuje z czwórką swoich dzieci.
Syn Lisy Marie, Benjamin, zmarł w 2020 roku.
extrapresley/Instagram

Lisa Marie otwarcie mówiła o żalu, jakiego doznała od tamtego czasu stracił Benjamina z powodu samookaleczenia rany postrzałowej.

W eseju z sierpnia 2022 roku szczerze napisał, że „rytm [herself] niestrudzenie i chronicznieobwinianie [herself] każdego dnia” o tragicznej śmierci syna.

Lisa Marie Presley przytula Rileya Keougha od tyłu.
Lisa Marie często udostępniała zdjęcia ze starszą córką w mediach społecznościowych.
rileykeough/Instagram

Riley też mówił o „cierpieniu” opłakiwał zmarłego brata.

„Po prostu staram się być teraz wdzięczna za wszystko, staram się działać w miłości i mieć otwarte serce oraz dawać i otrzymywać miłość” – powiedziała InStyle w czerwcu 2021 roku.

„I nie w sposób woo-woo, ponieważ zdecydowanie mam ciężkie dni i wszelkiego rodzaju ból, cierpienie i wszystko. Ale myślę, że kiedy zdajesz sobie sprawę, że to część tego, a twoim oczekiwaniem nie jest tylko bycie szczęśliwym, to była dla mnie prawdziwa zmiana w znajdowaniu tych chwil i rzeczy, z których można się uśmiechać.

Leave a Comment