Rob Gronkowski woła Aarona Rodgersa: Emerytowana gwiazda krytykuje QB za to, że nie ma prostych priorytetów NFL

Niezbyt często słyszy się Roba Gronkowskiego, który kogoś wyzywa, ale były zawodnik NFL z pewnością miał problem z niedawnym komentarzem. Pakowacze rozgrywający Aaron Rodgers.

w trakcie Wtorkowy występ w „The Pat McAfee Show”, Rodgers mówił o swojej przyszłości w NFL — i czy nadal ma umiejętności, aby grać na poziomie NFL — kiedy od niechcenia wspomniał, że myśli, że jeśli znajdzie się we „właściwej sytuacji”, może ponownie zdobyć tytuł MVP.

Gronk został wówczas zapytany o ten komentarz Środowy wywiad w „Up and Adams” i powiedzmy, że Gronk chciałby, aby Rodgers mógł uporządkować swoje priorytety w NFL.

„Jestem całkowicie w porządku ze wszystkim, co powiedział, z wyjątkiem jednej głównej części, a to znowu MVP” – powiedział Gronk. „To jest jak:„ Myślę, że mogę wygrać jeszcze jeden Super Bowl ”, a wtedy byłoby to całkowicie w porządku. Dlaczego myślisz o MVP? Na przykład, czy nie chcesz Super Bowl? Myślę, że Super Bowl jest piąty razy większa niż nagroda MVP”.

Gronk jest czterokrotnym mistrzem Super Bowl, który kiedyś grał w meczu z trzykrotnym MVP NFL, Tomem Bradym, więc z pewnością wie trochę o obu.

„Wszyscy wiemy, że już kilka razy zdobyłeś tytuł MVP, ale wszyscy wiedzieliby, o ile więcej wygrałeś Super Bowl niż MVP” – powiedział Gronk o Rodgersie. „Dlatego jestem po prostu zdezorientowany tym cytatem, który właśnie powiedział. To powinien być Super Bowl. Nigdy nie powinieneś myśleć o MVP, kiedy to jest Super Bowl dwa razy [as good]”.

Rodgers ma tylko jedno zwycięstwo w Super Bowl w swojej karierze, które miało miejsce w jego trzecim sezonie jako starter w 2010 roku. Od tego czasu Packers zdobyli cztery mistrzostwa NFC, ale Rodgers jeszcze nie wrócił do wielkiej gry.

Rozgrywający Packers rozmawiał z McAfee o swojej przyszłości, ponieważ obecnie nie jest jasne, co stanie się z nim poza sezonem.

Podczas części rozmowy MVP Rodgers mówił o tym, jak ludzie myśleli, że został wyrzucony w 2019 roku, zaledwie rok przed zdobyciem tytułu MVP. Ponieważ niektórzy fani po raz kolejny myślą, że został wyrzucony, Rodgers powiedział, że zdecydowanie tak nie jest.

„Czy myślę, że nadal mogę grać? Jasne. Czy mogę grać na wysokim poziomie? Tak, na najwyższym poziomie. Myślę, że mogę ponownie zdobyć tytuł MVP w odpowiedniej sytuacji” – powiedział Rodgers. „Czy to Green Bay, czy gdzieś indziej? Nie jestem pewien, ale myślę, że nie powinieneś zamykać żadnych opcji”.

Gdyby Gronk powiedział Rodgersowi, co ma tam powiedzieć, wydaje się, że wolałby coś bliższego: „Myślę, że mogę grać na poziomie MVP i wygrać Super Bowl we właściwej sytuacji”. Jednak nie tak powiedział Rodgers, a Gronk z pewnością nie był fanem faktu, że Rodgers przedkładał nagrodę indywidualną nad osiągnięcie zespołowe.

Leave a Comment