Rodzina Juliana Sandsa dziękuje za heroiczne wysiłki w 11 dniu poszukiwań | Kalifornia

Rodzina Julian Sands wyraził „serdeczne podziękowania” i pochwalił „heroiczne” wysiłki poszukiwaczy brytyjskiego aktora, który zaginął w południowej Kalifornii ponad tydzień temu.

W oświadczeniu udostępnionym przez biuro szeryfa hrabstwa San Bernardino rodzina podziękowała zaangażowanym władzom poszukiwania 65-letniego aktora.

Operacje poszukiwawcze trwają już jedenasty dzień, odkąd Sands zaginął 13 stycznia w rejonie Baldy Bowl w górach San Gabriel.

„Nasze serdeczne podziękowania kierujemy do współczujących członków Departamentu Szeryfa Hrabstwa San Bernardino, którzy koordynują poszukiwania naszego ukochanego Juliana, szczególnie do bohaterskich zespołów poszukiwawczych wymienionych poniżej, które walczą z trudnymi warunkami zarówno na ziemi, jak iw powietrzu, aby doprowadzić do domu Juliana. – głosiło oświadczenie. „Byliśmy głęboko poruszeni falą miłości i wsparcia”.

W oświadczeniu wymieniono różne organizacje zaangażowane w poszukiwania.

Departament szeryfa dodał: „Kiedy rozpoczynamy 11 dzień poszukiwań Julian Sands w Mount Baldy, przypominamy sobie o determinacji i bezinteresowności wszystkich, którzy przyczynili się do tych poszukiwań. Będziemy nadal korzystać z zasobów, którymi dysponujemy.

Wcześniej ujawniono, że pingi z telefonu Sandsa wskazywały, że był w drodze do pasma górskiego Baldy Bowl w dniu, w którym zgłoszono jego zaginięcie.

W poniedziałek rzecznik departamentu szeryfa powiedział agencji prasowej PA, że warunki nadal są zbyt niebezpieczne dla załóg naziemnych, a poszukiwania są prowadzone wyłącznie helikopterem.

Region Mount Baldy miska miał śmiertelną zimę, z w okolicy zginęło co najmniej dwóch turystów po upadku i kontuzji w ciągu ostatniego miesiąca, zgodnie z departamentem szeryfa.

Leave a Comment