Russell Gage z drużyny Bucs trafił do szpitala po strasznej kontuzji w meczu z Cowboys

Buccaneers z Tampa Bay szerokokątny Russell Gage Jr. rozegrał straszny mecz, przegrywając 31:14 z Dallas Cowboys w meczu dzikich kart NFC.

Toma Brady’ego rzucił podanie do Gage’a na drugiej próbie z 19-jardowej linii Cowboys, a weteran szerokiego odbiornika upadł z bólu po uderzeniu w plecy i szyję przez Donovana Wilsona.

KLIKNIJ TUTAJ, aby uzyskać WIĘCEJ SPORTÓW na FOXNEWS.COM

Tom Brady z numerem 12 z drużyny Tampa Bay Buccaneers czeka na kolegę z drużyny, Russella Gage’a z numerem 17, podczas przerwy spowodowanej kontuzją w czwartej kwarcie przeciwko Dallas Cowboys w meczu NFC Wild Card Playoff na Raymond James Stadium 16 stycznia 2023 r. w Tampie na Florydzie.
(Julio Aguilar/Getty Images)

Personel medyczny Buccaneers rzucił się na miejsce zdarzenia, a gracze patrzyli, jak trenerzy obserwują grę.

Personel medyczny wezwał wózek i położył Gage’a na tylnym stole, aby zabrać go z boiska. Zawodnicy Buccaneers i Cowboys uklękli na jedno kolano. Wydawało się, że Gage był w stanie poruszać prawą nogą podczas pracy i ostatecznie został zabrany z pola do szpitala.

Russell Gage nr 17 z Tampa Bay Buccaneers zostaje zniesiony z boiska po kontuzji w czwartej kwarcie przeciwko Dallas Cowboys w meczu barażowym NFC Wild Card na Raymond James Stadium 16 stycznia 2023 r. W Tampie na Florydzie.

TOM BRADY ŻYCZY, ŻE ROB GRONKOWSKI BYŁ Z NIM; BYŁA GWIAZDA NFL Żartuje O WYMIARACH FIZYCZNYCH

Trener Buccaneers Todd Bowles powiedział dziennikarzom na konferencji prasowej po meczu, że Gage został zabrany do szpitala z powodu wstrząsu mózgu. Bowles powiedział, że kończyny Gage’a się poruszają i jest sprawdzany pod kątem urazu szyi.

Gage miał dwa zaczepy na 10 jardów w grze.

Russell Gage nr 17 z Tampa Bay Buccaneers zostaje zniesiony z boiska po kontuzji w czwartej kwarcie przeciwko Dallas Cowboys w meczu barażowym NFC Wild Card na Raymond James Stadium 16 stycznia 2023 r. W Tampa na Florydzie.

(Mike Ehrmann/Getty Images)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Był w swoim pierwszym sezonie w Tampa Bay. W 13 meczach miał 51 połowów na 426 jardów i pięć przyłożeń.