Ryan Jensen: Jestem z siebie dumny, że wypadłem z gry po poważnej kontuzji kolana

Getty Images

Centrum korsarzy — Ryana Jensena zagrał w poniedziałkowym meczu barażowym z Cowboys po tym, jak opuścił cały sezon regularny z powodu kontuzji kolana i powiedział później, że jest z tego dumny.

„To znaczy wszystko” – powiedział Jensen. „Dlatego to robimy, robimy to dla siebie nawzajem. I po roku niemożności wybiegnięcia z tunelu i bycia z moimi chłopakami, to był cud. Więc dzisiejszy dzień był dość surrealistyczny i jestem z tego dumny sobie o wszystkim, o tym, że wytrwałem, wyszedłem i dałem z siebie wszystko i próbuję pokonać drużynę.

Jensen potwierdził, że nie zdecydował się na operację pomimo kontuzji, która zwykle wymaga rozległej rekonstrukcji chirurgicznej kolana.

„To była dość poważna kontuzja. Wiele osób, które znam, było zdezorientowanych, dlaczego nie miałem operacji” – powiedział Jensen. „Skończyło się na zerwaniu MCL, ACL i PCL. Skręciłem łąkotkę. Miałem złamanie i kolejne małe złamanie. To była poważna kontuzja i miałem tyle szczęścia, że ​​nie musiałem mieć operacji i zagoił się sam w ciągu pięciu miesięcy. Niektórzy nazywają to głupotą, ale jestem futbolistą gracz i piłkarze grają w piłkę nożną.

Po przejściu przez to wszystko Jensen zrobił wszystkie 82 zdjęcia dla Buccaneers w poniedziałek wieczorem.

Leave a Comment