Shah Rukh Khan, Salman, Aishwarya-Aaradhya, Deepika-Ranveer

Przebłysk gwiazd na przyjęciu Ambaniego.

Nowe Delhi:

Żadna impreza Ambani nie jest kompletna bez gwiazd Bollywood, a czwartkowa impreza nie była inna. Wydarzenie — ceremonia pierścionka kupca Anant Ambani i Radhiki. Lista gości składała się z gwiazd Bollywood – dosłownie kto jest kim. Shah Rukh Khan pominął sesję zdjęciową; jednak gwiazda została kliknięta po wejściu na miejsce. Żona SRK, Gauri, i syn Aryan szczęśliwie pozowali do kamer na miejscu. Plusem Salmana Khana na przyjęciu była jego siostrzenica Alizeh Agnihotri. Bachchanów reprezentowała Aishwarya Rai Bachchan i córka Aaradhya. Amitabh Bachchan, który jest w Rijadzie na ważnej imprezie piłkarskiej, był MIA z bash. Para gwiazd Ranveer Singh i Deepika Padukone pojawiła się w swoich świątecznych strojach. Katrina Kaif przybyła bez męża Vicky Kaushal.

Zobacz zdjęcia gości tutaj:

003vi0fo

Na zdjęciu Shah Rukh Khan przybywający na miejsce.

topcf9m8

Salman Khan ze swoją siostrzenicą Alizeh.

fioveglg

Gauri Khan z synem Aryanem na przyjęciu.

ha04bjpo

Ranveer Singh z Deepiką Padukone na przyjęciu.

ij5j3cr

Aishwarya Rai Bachchan z córką Aaradhyą.

Większość aktorek wystąpiła w bieli. Katrina Kaif była absolutnie oszałamiająca w bieli kosz na śmieci ustawić. Na podobną paletę zdecydowały się Ananya Panday i Sara Ali Khan. Podobnie jak Khushi Kapoor, który uczestniczył w imprezie z siostrą Janhvi. Janhvi dodał odrobinę błyskotki do imprezy lehenga. Siostry były obecne i pozowały razem.

24aocpv8

Katrina Kaif na przyjęciu.

ikn6qi38

Sara Ali Khan na imprezie.

casvsfl

Janhvi i Khushi Kapoor na przyjęciu.

Ananya Panday na zdjęciu z Arjunem Kapoorem i Orhanem Awatramanem na przyjęciu.

hokej5g2o

Ananya Panday z Arjunem Kapoorem i Orhanem.

Innymi ważnymi gośćmi na przyjęciu Ambaniego byli Akshay Kumar i John Abraham, który był prawdopodobnie jedyną gwiazdą, która pojawiła się na przyjęciu w swobodnym stroju i tenisówkach. Mimo to pozował do kamer. Karan Johar był również kliknięty na wielkiej imprezie, bez którego żadna impreza nie jest kompletna.

molclr7o

Akshay Kumar na przyjęciu.

cmkclek

Jan Abraham na przyjęciu.

4s9p8au8

Karan Johar na imprezie.

Varun Dhawan i jego żona Natasha Dalal byli razem na przyjęciu. Neetu Kapoor została sfotografowana ze swoim siostrzeńcem Armaanem Jainem i jego żoną Anissą Malhotrą na imprezie. Nieobecny był syn Neetu Kapoor, Ranbir i jej synowa Alia Bhatt, którzy zostali kliknięci na imprezie przedślubnej Anant Ambani i Radhiki Merchant w zeszłym miesiącu.

i3smdveo

Varun Dhawan i Natasha Dalal na przyjęciu.

35c3aado

Neetu Kapoor z Armaanem Jainem i Anissą Malhotrą

Filmowiec i była żona Aamira Khana, Kiran Rao, oraz piosenkarka Shreya Ghoshal byli jednymi z pierwszych gości na przyjęciu zaręczynowym Anant Ambani i Radhiki Merchant.

5knfphq

Na przyjęciu Kiran Rao.

o754b8vo

Shreya Ghoshal na imprezie.

Anant jest synem Mukesha i Nity Ambani. Radhika Merchant jest córką przemysłowca Virena Merchanta. W 2019 roku rodziny ogłosiły, że Anant i Radhika wezmą ślub.

Polecane wideo dnia

Katrina Kaif bierze udział w zaręczynach Anant Ambani, biznesmena Radhiki

Leave a Comment