Shah Rukh, Salman Khan, Deepika-Ranveer, Aishwarya-Aaradhya

Przebłysk gwiazd na przyjęciu Ambaniego.

Nowe Delhi:

Żadna impreza Ambani nie jest kompletna bez gwiazd, a czwartkowa impreza nie była inna. Wydarzenie — przyjęcie zaręczynowe Anant Ambani i Radhiki Merchant. Lista gości składała się z czołowych gwiazd Bollywood. Shah Rukh Khan opuścił sesję zdjęciową. Jednak gwiazda została kliknięta po wejściu na salę. Żona SRK, Gauri, i syn Aryan szczęśliwie pozowali do kamer na miejscu. Plusem Salmana Khana na przyjęciu była jego siostrzenica Alizeh Agnihotri. Bachchanów reprezentowała Aishwarya Rai Bachchan i córka Aaradhya. Amitabh Bachchan, który jest w Rijadzie na ważnej imprezie piłkarskiej, był MIA z bash. Para gwiazd Ranveer Singh i Deepika Padukone pojawiła się w swoich świątecznych strojach. Katrina Kaif przybyła bez męża Vicky Kaushal.

Zobacz zdjęcia gości tutaj:

003vi0fo

Na zdjęciu Shah Rukh Khan przybywający na miejsce.

topcf9m8

Salman Khan ze swoją siostrzenicą Alizeh.

fioveglg

Gauri Khan z synem Aryanem na przyjęciu.

ha04bjpo

Ranveer Singh z Deepiką Padukone na przyjęciu.

ij5j3cr

Aishwarya Rai Bachchan z córką Aaradhyą.

Większość aktorek wystąpiła w bieli. Katrina Kaif była absolutnie oszałamiająca w bieli kosz na śmieci ustawić. Na podobną paletę zdecydowały się Ananya Panday i Sara Ali Khan. Podobnie jak Khushi Kapoor, który uczestniczył w imprezie z siostrą Janhvi. Janhvi dodał odrobinę błyskotki do imprezy lehenga. Siostrzany duet pozował razem.

24aocpv8

Katrina Kaif na przyjęciu.

ikn6qi38

Sara Ali Khan na imprezie.

casvsfl

Janhvi i Khushi Kapoor na przyjęciu.

Ananya Panday na zdjęciu z Arjunem Kapoorem i Orhanem Awatramanem na przyjęciu.

hokej5g2o

Ananya Panday z Arjunem Kapoorem i Orhanem.

Innymi ważnymi gośćmi na przyjęciu Ambaniego byli Akshay Kumar, John Abraham, który był prawdopodobnie jedyną gwiazdą, która pojawiła się na przyjęciu w swobodnym stroju i tenisówkach. Mimo to pozował do kamer. Karan Johar również wypił drinka na wielkiej imprezie.

molclr7o

Akshay Kumar na przyjęciu.

cmkclek

Jan Abraham na przyjęciu.

4s9p8au8

Karan Johar na imprezie.

Varun Dhawan i jego żona Natasha Dalal byli razem na przyjęciu. Neetu Kapoor została sfotografowana ze swoim siostrzeńcem Armaanem Jainem i jego żoną Anissą Malhotrą na imprezie. Nieobecny był syn Neetu Kapoor Ranbir i jej synowa Alia Bhatt, którzy zostali kliknięci na imprezie przedślubnej Anant Ambani i Radhiki Merchant w zeszłym miesiącu.

i3smdveo

Varun Dhawan i Natasha Dalal na przyjęciu.

35c3aado

Neetu Kapoor z Armaanem Jainem i Anissą Malhotrą

Filmowiec i była żona Aamira Khana, Kiran Rao, oraz piosenkarka Shreya Ghoshal byli jednymi z pierwszych gości na przyjęciu zaręczynowym Anant Ambani i Radhiki Merchant.

5knfphq

Na przyjęciu Kiran Rao.

o754b8vo

Shreya Ghoshal na imprezie.

Anant jest synem Mukesha i Nity Ambani. Radhika Merchant jest córką przemysłowca Virena Merchanta. W 2019 roku rodziny ogłosiły, że Anant i Radhika wezmą ślub.

Polecane wideo dnia

Aishwarya Rai Bachchan, Aaradhya Bachchan w Anant Amban, Radhika Merchant Engagement

Leave a Comment