Shakira podobno odkryła, że ​​Gerard Piqué oszukuje na dżemie

Cóż, to nie jest słodka uczta.

Shakira podobno zdała sobie sprawę, że jej wieloletnia miłość, Gerard Piqué, zdradza ją, kiedy zdała sobie sprawę, że jej dżem znika.

Wokalistka „Hips Don’t Lie” wróciła do domu z wycieczki i nabrała podejrzeń co do rozprzestrzeniania się brakującego owocu, bo słynny piłkarz i ich dzieci nienawidzą dżemu. według ShowNews Today.

Shakira zdawała się sugerować ten kruchy zwrot wydarzeń w teledysk za singiel „Te Felicito” jej i Rauwa Alejandro, w którym można zobaczyć, jak otwiera lodówkę, by odkryć głowę Alejandro na talerzu.

Shakiry i Gerarda Piqué
Shakira podobno podejrzewała, że ​​Gerard Piqué ją zdradza, kiedy zauważyła, że ​​brakuje jej dżemu.
Europa Press za pośrednictwem Getty Images
Głowa mężczyzny w lodówce.
Gwiazda muzyki pop zasugerowała to w teledysku do swojego singla „Te Felicito”, w którym znajduje się głowa mężczyzny w lodówce.
Shakira/YouTube

Mimo że Kolumbijska gwiazda muzyki pop i Piqué rozstali się zaczął polubownie w czerwcu 2022 roku po 11 latach bycia razem, ale od tego czasu stał się kwaśny wraz z wydaniem swojej upalnej płyty „BZRP Music Session #53”, w której celuje w swoją byłą i nową dziewczynę Clarę, 23 Chia. Marti.

„Zostawiłeś moją teściową jako moją sąsiadkę / media pod moimi drzwiami i dług wobec rządu” – śpiewa 45-letnia Shakira w nowej piosence po hiszpańsku. odnosząc się do jego procesu podatkowego.

Trzy słoiki dżemu w lodówce.
Słynny piłkarz i jego dzieci podobno nie znoszą dżemu, więc by go nie zjadły.
Getty Images/iStockphoto

Po wydaniu piosenki Shakira podobno zwróciła się do lalka wiedźma na jej balkonie i umieścił go naprzeciwko domu matki Piqué. 35-letni sportowiec nie odpowiedział na nową piosenkę Shakiry.

Gerard Piqué i Clara Chia Marti na hulajnogach.
Piqué publicznie rozstał się ze swoją znacznie młodszą dziewczyną, Clarą Chia Marti.
Najlepsze zdjęcie / BACKGRID

Wcześniej w tym miesiącu strona szósta ujawniła wyłącznie, że Shakira była „zdruzgotany”, gdy zdał sobie sprawę, że Marti była w tle jednej z rozmów telefonicznych Piqué Zooma założyła dom w 2021 roku – kiedy była para była jeszcze bardzo razem.

Shakira, Gerard Piqué i ich dwoje dzieci.
Shakira planuje przeprowadzić się z powrotem do Miami wraz z dziećmi Piqué.
Shakira / Instagram

Źródło powiedziało nam, że piosenkarka „Waka Waka” była „zdruzgotana, gdy dowiedziała się, że ta kobieta najwyraźniej czuła się jak w domu w domu, który dzieliła ze swoimi dziećmi”.

Shakira podróżowała z nią i dziećmi Piqué, 9-letnim Milanem i 7-letnią Sashą, kiedy przeprowadzała wywiad, ale „w tamtym czasie nadal byli bardzo razem”, powiedział informator, który dodał: „To druzgocące, że dostała aby dowiedzieć się, że ten romans trwał znacznie dłużej, niż sobie wyobrażał.

Byli mieszkali razem w Barcelonie w Hiszpanii przez osiem lat, ale nauczyliśmy się Shakira i ich dzieci przeprowadzają się z powrotem do Miami.

Leave a Comment