Społeczność hrabstwa York opłakiwała śmierć dyrektorów Kinsley Enterprises

Dowiadujemy się więcej o śmierci Jona i Tima Kinsleyów, dyrektorów Kinsley Enterprises z siedzibą w hrabstwie York. Śledztwo prowadzi Kanadyjska Królewska Policja Konna. Powiedzieli, że bracia jeździli na nartach w pobliżu Mount McCrae w Kolumbii Brytyjskiej, która jest poza szlakiem. narciarstwo zjazdowe dostępne helikopterem. Zeszła lawina i razem z przewodnikiem zostali zasypani śniegiem. Bracia zmarli, a przewodnik jest w szpitalu. Policja powiedziała, że ​​to będzie długie i skomplikowane śledztwo. Na pewno chcemy być ekspertami w tej sprawie, więc my “Przewodzimy wielu naszym partnerom w tym obszarze. Ale teraz po prostu patrzę, czy jest jakaś działalność przestępcza, mimo że nic na to nie wskazuje” – powiedział sierż. — powiedział Chris Manseau. Ludzie w społeczności — zwłaszcza w hrabstwie York — opłakują śmierć braci Kinsley i wspominają ich wpływ na społeczność. Dla York College strata jest szczególnie dotkliwa. Szkoła inżynierska nosi imię rodziny. Jon był w radzie powierniczej, a Tim był członkiem-założycielem rady doradczej JD Brown Center for Entrepreneurship. „Straciliśmy jednego z naszych wpływowych powierników w radzie. Wiesz, rodzina jest oczywiście zdruzgotana, wiedząc, że Bob zmarł nie tak dawno temu i jest to po prostu strata dla całej naszej społeczności, zwłaszcza dla York College” – powiedziała prezes York College, Pamela Gunter-Smith. „Prawie niemożliwe jest odwrócić się w Yorku i nie natknąć się na projekt lub przedsięwzięcie, które ma na sobie odciski palców” – powiedział Kevin Schreiber, prezes i dyrektor generalny York County Economic Association. Schreiber nazwał także mężczyzn dwojgiem naprawdę życzliwych ludzi. którzy nosili swoje serca dla społeczności.

Dowiadujemy się więcej o śmierci Jona i Tima Kinsleyów, dyrektorów Kinsley Enterprises z siedzibą w hrabstwie York.

Śledztwo prowadzi Kanadyjska Królewska Policja Konna.

Powiedzieli, że bracia jeździli na nartach w pobliżu góry McCrae w Kolumbii Brytyjskiej, ośrodka narciarskiego poza trasami, do którego można dostać się helikopterem. Zeszła lawina i razem z przewodnikiem zostali zasypani śniegiem.

Bracia zmarli, a przewodnik jest w szpitalu.

Policja zapowiada, że ​​będzie to długie i skomplikowane śledztwo.

„Rozmawiamy z wieloma ekspertami, ludźmi, którzy znają się na lawinach, bezpieczeństwie lawinowym i lotnictwie, a także z wieloma różnymi grupami. Z pewnością nie chcemy być ekspertami w tej dziedzinie, więc dużo przewodzimy naszych partnerów w okolicy. Ale teraz tylko sprawdzam, czy doszło do przestępstwa, chociaż w tej chwili nic na to nie wskazuje” – powiedział sierż. — powiedział Chris Manseau.

Ludzie w społeczności — zwłaszcza w hrabstwie York — opłakują śmierć braci Kinsley i wspominają ich wpływ na społeczność.

Dla York College strata jest szczególnie dotkliwa. Szkoła inżynierska nosi imię rodziny. Jon zasiadał w Radzie Powierniczej, a Tim był inauguracyjnym członkiem Rady Doradczej JD Brown Center for Entrepreneurship.

„Straciliśmy jednego z naszych wpływowych powierników w zarządzie. Wiesz, rodzina jest oczywiście zdruzgotana, wiedząc, że Bob zmarł niedawno, a to po prostu strata dla całej naszej społeczności, zwłaszcza dla York College” – powiedziała prezes York College, Pamela Gunter-Smith.

„Prawie niemożliwe jest odwrócić się w Yorku i nie natknąć się na projekt lub przedsięwzięcie, które ma na sobie odciski palców” – powiedział Kevin Schreiber, prezes i dyrektor generalny York County Economic Association.

Schreiber nazwał także mężczyzn dwoma naprawdę życzliwymi osobami, które noszą serca na rękawach dla społeczności.

Leave a Comment