Stefon Diggs wyraża frustrację dzień po zakończeniu sezonu Billsów

ORCHARD PARK, NY — Stefona DiggsaFrustracja z powodu wyniku meczu play-off w dywizji Billsów była widoczna na uboczu i poza niedzielą, a gwiazdorski odbiornik zabrał się na Twittera w poniedziałek wieczorem, aby podzielić się niektórymi swoimi przemyśleniami.

„Chcesz, żebym pogodził się z przegraną? Nie” – napisał na Twitterze Diggs. „Chcesz, żebym był w porządku z naszym poziomem gry, jeśli nie spełnia standardów? Nie”.

W trzecim tweecie Diggs dodał: „Łatwo jest bardziej krytykować moją reakcję niż wynik”.

Diggs był pokazywany w telewizji w połowie czwartej kwarty przegranej 27-10 Buffalo z Cincinnati Bengals z rozpostartymi ramionami, pozornie mówiąc coś do rozgrywającego. Josha Allena ponieważ rachunki były utrzymywane w sezonie z niską liczbą punktów.

Po meczu Diggs początkowo ruszył w kierunku opuszczenia stadionu ze swoimi rzeczami, zanim którykolwiek z trenerów miał szansę wejść do szatni, ale ćwiczył z biegiem drużyny. Duke’a Johnsona zatrzymał się i porozmawiał z nim, a Diggs na krótko wrócił do szatni.

„Po prostu to wiedząc [Diggs] był w stanie emocjonalnym, to nie on jest, nie o tym mówi” – ​​powiedział Johnson w poniedziałek. „Był po prostu w stanie emocjonalnym, więc nie chcę [an] emocjonalna decyzja, która wpłynie na niego na dłuższą metę, więc pomyślałem, że najlepiej będzie, jeśli będzie po prostu częścią tego, co działo się w szatni w tym czasie.

Według trenera Buffalo, Seana McDermotta, Diggs był obecny przy komentarzach Seana McDermotta do zespołu, ale odszedł wkrótce potem, wraz z kilkoma innymi graczami Billsa, którzy szybko odeszli.

Diggs był niedostępny w poniedziałek, kiedy zespół sprzątał szatnię. McDermott powiedział, że rozmawiał z Diggsem dzień po meczu, ale trener trzymał szczegóły między nimi.

„Stef jest bardzo konkurencyjną osobą, jak wszyscy wiemy, i to jest jeden z powodów, dla których wszyscy go kochamy” – powiedział McDermott. „I jest rozczarowany, tak jak my wszyscy. Był dzisiaj, rozmawialiśmy z nim i na tym poprzestanę”.

Johnson powiedział, że uważa, że ​​Diggs zasługuje na większe uznanie za wybór powrotu do szatni w niedzielę.

„Diggs nie musiał mnie słuchać. Diggs nie musiał, nie musiał tam wracać, ale wybrał to, ponieważ wiedział, że nawet w tym momencie był po prostu zdenerwowany” – powiedział Johnson. „Więc myślę, że to również dla niego wielka zasługa, tylko dlatego, że nie musiał tego robić. Mógł mi powiedzieć, że mnie znasz? Więc na koniec dnia znowu jest emocjonalny, to było duże dla go, duży krok i doceniam go bardziej, niż on wie[s] za słuchanie i powrót do szatni”.

Diggs nie był osamotniony w swojej frustracji po zakończeniu emocjonującego sezonu. Przegrana sprawiła, że ​​wielu graczy szukało odpowiedzi po trzecim roku z rzędu, kiedy przegapili miejsce w Super Bowl.

“Pytam [what is it going to take to get over the hump] tak jak zadajesz to pytanie”, szeroki odbiornik Izajasza McKenziego powiedział. „Naprawdę nie wiem, ponieważ wszystko – mamy zawodników, mamy trenerów, mamy wszystko, czego chcieliśmy. Wygrywamy mecze piłkarskie, kiedy musimy je wygrać w trakcie sezonu, a potem przechodzimy do playoffów, to po prostu nie ma i nadal nie mogę zrozumieć”.

Leave a Comment