Stetson Bennett i Justin Fields połączyli siły? Dodanie starszego personelu Bowl otwiera drzwi do ekspozycji Chicago

ATENY — Stetson Bennett może wkrótce ponownie trafić na pierwsze strony gazet z powodów związanych z piłką nożną.

Bennetta należy zaprosić na Senior Bowla jeśli zdecyduje się rywalizować z rozgrywającym TCU Maxem Dugganem w dorocznym Meczu Gwiazd, może mieć idealnego trenera NFL, który oceni go z bliska.

Senior Bowl potwierdził, że koordynator ofensywy Chicago Bears, Luke Getsy, poprowadzi amerykańską drużynę.

Wydarzenie w Mobile w stanie Alabama, które gromadzi setki pracowników NFL, od głównych trenerów po właścicieli drużyn, prezesów, dyrektorów generalnych i skautów, zostało zmienione na format, który umożliwia reprezentowanie wielu franczyz w sztabach trenerskich obu drużyn.

Trening zaczyna się 31 stycznia i kończy 4 lutego meczem na pięknym stadionie Hancock Whitney w Południowej Alabamie.

POWIĄZANE: Niefiltrowana historia Stetsona Bennetta, Niesamowita podróż trwa

Kolejny ruch Bennetta

Bennett powiedział, że chce grać w piłkę nożną tak długo, jak to możliwe i ciężko pracował, aby tak się stało.

Znaczenie Getsy’ego w Senior Bowl, o które martwi się Bennett, polega na tym, że przeprowadzi przestępstwo w Chicago z byłym rozgrywającym stanu Georgia i Ohio, Justinem Fieldsem, które mogłoby dorównać umiejętnościom Bennetta.

Koordynator UGA, Todd Monken, który odniósł wiele sukcesów w ofensywie Georgii dzięki swoim wszechstronnym schematom i doskonałym rozmowom, omówił, jak zmieniła się gra NFL, aby przynieść korzyści mniejszym, bardziej mobilnym rozgrywającym, takim jak Bennett, i przewidywanemu wyborowi draftu NFL, Bryce’owi Youngowi.

„Jest więcej gry z liceum, która dotarła do college’u i gry z college’u, która rozprzestrzeniła się w NFL” – powiedział Monken.

„Wszystko, co musisz zrobić, to spojrzeć na szefów i delfiny, a zobaczysz rozprzestrzenianie się ataku, zmiany i RPO” – powiedział Monken, były koordynator ofensywy NFL.

„Więc zobaczysz, że wiele z tego zostanie przeniesionych, ponieważ rozgrywający czują się komfortowo, przynajmniej to, co robili”.

Trener Kirby Smart kilka razy powiedział, że mobilność Bennetta była kluczem do ofensywy UGA.

O Justinie Fieldsie

Smart zwerbował Fieldsa i zrobił wszystko, co w jego mocy, aby zatrzymać go w Georgii ze względu na jego zamiłowanie do przenoszenia rozgrywających.

Fields to były 5-gwiazdkowy rozgrywający i wybrany w pierwszej rundzie draftu, który w zeszłym sezonie ustanowił rekord franczyzy Chicago Bears wśród rozgrywających, zdobywając ponad 1000 jardów.

Wydaje się, że Fields ma przed sobą długoterminową przyszłość w Chicago, nawet jeśli Bears zdobędą numer 1 w nadchodzącym drafcie NFL, ale dyrektor generalny Bears, Ryan Poles, powiedział niedawno, że musi zostać „absolutnie zwolniony”, aby wybrać rozgrywającego. z tą opcją.

POWIĄZANE: Wydaje się, że Chicago Bears zainwestowało w Justina Fieldsa i pracuje jako rozgrywający

Ponadto Polacy dali jasno do zrozumienia ESPN, że Chicago jest podekscytowane potencjałem Fieldsa, mówiąc: „Jesteśmy podekscytowani jego rozwojem i tym, dokąd zmierza. Pokazał, że potrafi wywierać wpływ nogami. piorun ręką. Jeśli możemy to zrobić razem, to myślę, że mamy coś bardzo dobrego.

Przyszli koledzy z drużyny Bennetta i Fieldsa

Bennett, podobnie jak Fields, nie zawsze był tak konsekwentny w swojej ręce, jak inni spośród elitarnych obrońców, ale pokazywał przebłyski rzucania piłką w ważnych meczach, jednocześnie uderzając nogami.

Ironia polega na tym, że w bajkowym scenariuszu Bears wybiera Bennetta jako wolnego agenta, Bennett powiedział, że przeniósł się z Georgii w 2018 roku, aby uniknąć rywalizacji z Fieldsem i ówczesnym rozgrywającym Jake’em Frommem.

„W tamtym czasie mieli swojego faceta i widziałem to” – powiedział Bennett, kiedy Manning zapytał w „Eli’s Places” ESPN Plus, dlaczego odszedł po jednym sezonie w 2017 roku.

Leave a Comment