Strategia RPG Songs Of Conquest przedstawia mapę drogową wczesnego dostępu na ostatnie kilka miesięcy

Pieśni podbojuTwórcy opracowali plan działania na 2023 r., który przeniesie go z obecnego statusu wczesnego dostępu do wersji 1.0 jeszcze tej jesieni. Tymczasem strategiczna gra RPG otrzymuje najlepszy edytor map, nowe mapy, kampanie i jednostki, tryb kooperacji oraz regularne ulepszenia sztucznej inteligencji.

Głównym dodatkiem jest dodanie dwóch nowych kampanii: Barony Of Loth, która ma pojawić się wiosną, oraz kampanii Barya, która ma ukazać się jesienią. Wprowadzają one łącznie do czterech kampanii do gry. Songs Of Conquest otrzyma w tym roku nowy tryb „Battlegrounds”, który pozwala graczom pominąć zarządzanie królestwem i budowanie gry na rzecz czysto turowej walki.

Deweloperzy Lavapotion mają również nadzieję na wydłużenie życia gry dzięki losowemu generatorowi map i dalszemu ulepszaniu edytora map, aby gracze mogli tworzyć własne kampanie.

„Teraz chcemy podkreślić, że jest to żywy dokument” – mówi Lavapotion w poście dotyczącym mapy drogowej. „Rzeczy mogą zostać dodane do planu w miarę postępów, ale wymienione rzeczy są kluczowymi elementami pełnego wydania”.

Songs Of Conquest jest tak piękny do oglądania, że ​​tak bardzo chcę, żeby był dobry. Według Sin jest już tak, jak napisał w sobie Recenzja Songs Of Conquest w ramach wczesnego dostępu. Jestem podekscytowany widząc, jak rozwija się do ostatecznej formy w ciągu roku.

Leave a Comment