Studenci proszą Bethune-Cookman o kontynuowanie negocjacji z Edem Reedem

DZISIAJ PROTEST NA UNIWERSYTECIE BETHUNE COOKMAN W DAYTONA BEACH. STUDENCI SĄ ZŁE, ŻE UCZELNIA ZAKOŃCZYŁA NEGOCJACJE KONTRAKTU Z PRZYSZŁYM TRENEREM PIŁKI NOŻNEJ I BYŁYM WIELKIM EDEM REEDEM NFL. LATO: WESH 2 CLAIRE METZ DONOSI, ŻE MYŚLĄ, ŻE TO ZEMSTA ZA NIEDAWNE KOMENTARZE W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH, KTÓRE UCZNIOWI UWAŻAJĄ, ŻE SĄ PRAWDZIWE. REPORTER: SETKI STUDENTÓW BETHUNE COOKMAN WYSYŁAŁY WIADOMOŚĆ DO ADMINISTRACJI, ZARZĄDU, WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCIALIBY SŁUCHAĆ Z POKOJOWYM, ALE GŁOŚNYM PROTESTEM CAMPUSU. >> WYRAŻAMY WĄTPLIWOŚCI, CAŁY CZAS WYSYŁAMY MAILE. NIE MA ODPOWIEDZI, TO JEST TO. REPORTER: ZDARZYŁO SIĘ TO PO ROZPADKU NEGOCJACJI NA UNIWERSYTECIE Z PRZYSZŁOŚCIOWYM TRENEREM PIŁKI NOŻNEJ EDEM REEDEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH WYKORZYSTUJĄCYCH RUMBLE DO KRYTYKI BCUVENWAN, CECCCCS REED PÓŹNIEJ PRZEPROSIŁ, ALE UNIWERSYTET ZDECYDOWAŁ PONOWNIE OTWORZYĆ WYSZUKIWANIE W TEN WEEKEND. UCZNIOWIE PRÓBUJĄ PRZYNIEŚĆ LASKĘ Z POWROTEM, MÓWIĄ, ŻE CZAS POROZMAWIAĆ. >> MAMY GŁOS I POWINNIŚMY UŻYWAĆ TEGO GŁOSU. REPORTER: STUDENT BCU TYRONE FRANKLIN JR. Rozgrywający drużyny piłkarskiej są zawiedzeni, że uniwersytet wyrzucił ED’a REEDA. >> WIELU OSÓB CHCIAŁO TEGO OD DŁUŻSZEGO CZASU. REPORTER: STUDENCI UDOSTĘPNILI ZDJĘCIA, KTÓRE POWIEDZIELI, TO NIEKTÓRE PROBLEMY W SZKOLE, W TYM KRÓTKIE DRZWI I PLEŚŃ W POKOJACH W AKADEMIKACH, KTÓRE NAWET ROSNĄ NA SZCZYTACH. WIELU NAM TU POWIEDZIAŁO, ŻE ED REED MÓWI PRAWDĘ O PROBLEMACH W SZKOLE, A ONI WYCHODZĄ, NAWET MASZERUJĄC NA ULICĘ, ABY TO WSZYSTKO USŁYSZEĆ. NA KONIEC DNIA MÓWIĄ, ŻE CHCĄ LIDERÓW ODPOWIEDZIEĆ T

Protestujący studenci namawiają Bethune-Cookman do wznowienia negocjacji z Edem Reedem

Studenci Bethune-Cookman University proszą kadrę kierowniczą o wznowienie negocjacji kontraktowych z Pro Football Hall of Famer Edem Reedem. Protest rozprzestrzenił się na ulicę przed kampusem. „Zgłaszamy obawy. Cały czas wysyłamy e-maile. Nie ma odpowiedzi, więc wszystko sprowadza się do tego” – powiedziała Janaya Jones, wiceprzewodnicząca samorządu studenckiego. Dzieje się tak po tym, jak uniwersytet zerwał negocjacje z przychodzącymi trener piłki nożnej Ed Reed. W ten weekend powiedział, że nie może podpisać kontraktu, ponieważ nie mogli ratyfikować jego szczegółów. Reed zabrał się do mediów społecznościowych, aby skrytykować warunki fizyczne BCU z wulgaryzmami, twierdząc, że nawet jego biuro nie było czyste. Reed później przeprosił, ale uniwersytet postanowił wznowić poszukiwania w ten weekend. Podczas gdy studenci domagają się przywrócenia Reeda na stanowisko, mówią, że nadszedł czas, aby zabrali głos. „Mamy głos i powinniśmy go używać” – powiedział student BCU Tyrone Franklin Jr. powiedział. Franklin, rozgrywający w drużynie piłkarskiej, jest sfrustrowany, że uniwersytet zrezygnował z Reeda. modlitwa w intencji kobiety oskarżonej o zabicie męża w szpitalu w Daytona Beach na centralnej Florydzie. nauczyciele reagują na Kartę Praw dla Nauczycieli opracowaną przez gubernatora DeSantisa „Myślę, że należy mu pokazać, przez co przechodzimy jako społeczność uczniowska. Wiele osób mówi to od dawna” – powiedział Franklin. Studenci podzielili się zdjęciami tego, co ich zdaniem dotyczy kampusu, w tym zepsutych drzwi i pleśni w pokojach w akademiku, niektóre nawet rosną na wypchanych zwierzętach. „Przez pierwsze kilka miesięcy, kiedy tu byłem, byłem naprawdę chory na pleśń. Mój prysznic łamie mi skórę, ponieważ wygląda na to, że nie dbają o zdrowie swoich uczniów” – powiedziała studentka BCU, Saeeda Suber. Wielu uczestników protestu twierdziło, że Reed mówił prawdę o problemach szkoły, a oni się pojawili, a nawet maszerowali. na ulicy, żeby znowu tego wszystkiego posłuchać. Ostatecznie, jak mówią, właśnie na to chcą odpowiedzi od liderów. „Jaki jest następny krok? Jak to rozwiązać? Co mogą zrobić, aby było lepiej dla wszystkich uczniów tutaj?” Jones powiedział. Poprzednia relacja: Fani pozdrawiają Eda Reeda podczas meczu piłki nożnej Bethune-Cookman

Studenci Bethune-Cookman University proszą kadrę kierowniczą o wznowienie negocjacji kontraktowych z Pro Football Hall of Famer Edem Reedem.

Protest rozprzestrzenił się na ulicę przed kampusem.

„Zgłaszamy obawy. Cały czas wysyłamy e-maile. Nie ma odpowiedzi, więc wszystko sprowadza się do tego” – powiedziała wiceprzewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Janaya Jones.

Dzieje się tak po tym, jak uniwersytet zerwał negocjacje z nowym trenerem piłkarskim Edem Reedem. w ten weekend powiedział, że nie może podpisać umowy, ponieważ nie mogli ratyfikować jej szczegółów. Reed zabrał się do mediów społecznościowych, aby skrytykować warunki fizyczne BCU za pomocą wulgaryzmów, twierdząc, że nawet jego biuro nie było czyste. Reed później przeprosił, ale uniwersytet postanowił wznowić poszukiwania w ten weekend.

Podczas gdy uczniowie naciskają na przywrócenie Reeda, mówią, że nadszedł czas, aby i oni zabrali głos.

„Mamy głos i powinniśmy go używać” – powiedział student BCU Tyrone Franklin Jr.

Franklin jest rozgrywającym w drużynie piłkarskiej, który jest rozczarowany, że Reed został porzucony przez uniwersytet.

Popularne tytuły:

„Myślę, że należy mu pokazać, przez co przechodzimy jako społeczność studencka. Wiele osób mówi to od dawna” — powiedział Franklin.

Studenci podzielili się zdjęciami tego, co ich zdaniem budziło obawy w kampusie, w tym zepsutych drzwi i pleśni w pokojach w akademiku, niektóre nawet rosnące na wypchanych zwierzętach.

„Przez kilka pierwszych miesięcy, kiedy tu byłam, byłam naprawdę chora z powodu pleśni. Mój prysznic powoduje wypryski na skórze, ponieważ wygląda na to, że nie dbają o zdrowie swoich uczniów” – powiedziała studentka BCU, Saeeda Suber.

Wielu uczestników protestu twierdziło, że Reed mówił prawdę o problemach ze szkołą, a oni pojawili się, a nawet maszerowali ulicą, aby usłyszeć to wszystko jeszcze raz. Ostatecznie, jak mówią, właśnie na to chcą odpowiedzi od liderów.

„Jaki jest następny krok? Jak to rozwiązać? Co mogą zrobić, aby było lepiej dla wszystkich uczniów tutaj?” Jones powiedział.

Poprzednia relacja: Fani witają Eda Reeda w piłce nożnej Bethune-Cookman

Leave a Comment