„Symulator molestowania seksualnego” w Overwatch 2 powrócił na krótko

Zdjęcie: Activision Blizzard

Ostrzeżenie wyzwalające: napaść seksualna i molestowanie.

Nie na miejscu Overwatch 2 gra pojawił się ponownie, ale to nie jest jeden podekscytować się. Tryb zatytułowany „Symulator molestowania seksualnego” był grany na tyle, że dla niektórych graczy wydawał się być jednym z najpopularniejszych w weekend. gracz komputerowy, który odrodził się na krótko przed tym, jak Blizzard szybko go zlikwidował.

Kolejny „symulator molestowania seksualnego” został odkryty w październiku 2022 r., ale obaj poinstruowali graczy, aby powalili Overwatch 2bohaterki (takie jak Mercy i Widowmaker) grające kowboja Cole’a Cassidy’ego i wielokrotnie kucające nad jej ciałem, najwyraźniej jak Gracz komputerowy ogłoszone słowem „gwałt…”, dopóki postać, o której mowa, nie zostanie oznaczona jako „w ciąży”, ponieważ podobno kontrolowany przez AI Torbjorn gra rolę dziecka. To jest obrzydliwe na tak wielu poziomach, że nie jest nawet zabawne, zwłaszcza że gracze są zmuszeni grać jako Cassidy, dawniej znany jako McCreeczyli to samo imię, co usunięty programista Activision Blizzard, który brał udział kontrowersyjne spotkania „Cosby Suite”..

Zrzut ekranu trybu niestandardowego został opublikowany pod adresem Overwatchoficjalny subreddit użytkownika Joyolo13który po prostu zapytał: „Co na Boga?”

„Lol, pamiętam, że widziałem to codziennie [Overwatch 1]”, powiedział sw1nky Redditor. „Nie mogę powiedzieć, że jestem zaskoczony, że wciąż jest w pobliżu, [to be honest]”.

„Myślę, że McCree wrócił do gry” — powiedział użytkownik FoulfrogBsc.

moje Miasto nie można znaleźć niestandardowego trybu gry Overwatch 2 wygląda na to, że Blizzard wyłączył na razie „symulator molestowania seksualnego” w trybie offline. Wygląda więc na to, że firma zdaje sobie sprawę z istnienia takiego trybu, ale może walczyć o to, by nie pojawił się ponownie w grze.

“Inappropriate or explicit content has absolutely no place in our game,” a Blizzard spokesperson told PC Gamer when the outlet asked about the first version of the mode last year. “We immediately removed the user-created game mode once made aware of its existence. We are continually working to improve automatic filters to prevent inappropriate user-created content, and manually removing any that are not caught by the system.”

Kotaku reached out to Activision Blizzard for comment.

While this is at least the second time the “sexual harassment simulator” has popped up in Overwatch 2 specifically, players noted that a similar mode existed in some form in the original Overwatch game. At the time, players opublikowane przez usługodawcę publicznego ostrzec społeczność przed obraźliwymi treściami. Oczywiście nie wszystkie tryby gry tworzone przez graczy są tak okropne. Niepokojące jest jednak to, że problem ten wysunął się na pierwszy plan w ciągu kilku miesięcy.

Leave a Comment