Tata przegrywa w radzie szkoły z powodu zwierzęcej książki, która rzekomo jest dostępna dla 7-letniej córki

Kanadyjski ojciec David Todor zaatakował w poniedziałek na posiedzeniu rady szkoły po tym, jak powiedział, że odkrył fragmenty o charakterze jednoznacznie seksualnym w książce rzekomo udostępnionej jego 7-letniej córce.

David Todor ma dwoje dzieci Region Waterloo, Ontario, Kanada.

„Kto jest zainteresowany poznawaniem, potwierdzaniem i celebrowaniem orientacji seksualnej mojej córki? Dlaczego rada szkolna zachęca do wykorzystywania dzieci i czy te książki są dostępne w bibliotece?” powiedział ojciec w filmie oznaczonym jako pierwszy Dziennikarz True North Cosmin Dzsurdzsa.

NAUCZYCIEL Z KALIFORNII WSTRZĄSŁ RODZICÓW MATERIAŁEM BDSM MÓWI, ŻE POMOGŁ W ROZWOJU TOŻSAMOŚCI DZIECI

„Mogę was zapewnić, że ta książka jest zatwierdzona i jest dostępna dla mojej córki, która ma siedem lat… ta książka jest zatwierdzona… do czytania w klasach od czwartej do piątej” – powiedziała.

Najbardziej niebieskie oko Toni Morrison
(Toni Morrison | Fox News Digital)

Fox News Digital skontaktował się z dystryktem w celu uzyskania komentarza, ale nie otrzymał natychmiast odpowiedzi.

WYCIECZKA DO SZKOŁY W MICHIGAN RZEKOMO PRZYWOZUJE DZIECI W STRIPPERACH: „ZŁY WERDYKT”

Tata dalej czytał „Najbardziej błękitne oko” Toni Morrison Spotkanie Rady Szkoły w Ontario.

Przeczytał fragment, który mówił: „Mógł być aktywnym homoseksualistą, ale nie miał odwagi, zwierzęcość nie przyszła mu do głowy, a sodomia nie wchodziła w rachubę, ponieważ nie doświadczył trwałej erekcji i nie mógł znieść pomyślał o kimś innym”.

W innej części książki napisano: „Śniło mi się, że jego penis zmienił się w długi patyk orzesznika, a ręce, które go gładziły, były rękami M’Dear”.

Kanadyjski rodzic, David Todor, powiedział w dystrykcie Waterloo Region w Ontario, że jest zaniepokojony posiadaniem wyraźnej książki na półkach szkół podstawowych.

Kanadyjski rodzic, David Todor, powiedział w dystrykcie Waterloo Region w Ontario, że jest zaniepokojony posiadaniem wyraźnej książki na półkach szkół podstawowych.
(dystrykt regionu Waterloo)

WYGENEROWANY AUTOR HANDEL GRAFICZNYMI OBRAZAMI SEKSU, MÓWI, ŻE MOGŁO BYĆ GORZEJ

„Po raz sześćsetny może przemyśleć, jak by to było mieć w sobie męskiego penisa” – czytamy w książce.

Według Common Sense Media książka zawiera fabułę, w której „więcej niż jeden dorosły mężczyzna zachowuje się niewłaściwie w stosunku do młodych dziewcząt”. Inne omawiane tematy obejmowały kazirodztwo.

Szkoły kanadyjskie stanęły w obliczu podobnych debat edukacyjnych, z którymi borykały się szkoły amerykańskie. Fox News Digital wcześniej informował o transpłciowości Kanadyjska nauczycielka, która nosi gigantyczną protezę piersi zmusił zarząd szkoły do ​​rozważenia zmiany zasad ubioru.

Kanadyjska nauczycielka z gigantycznymi protezami piersi i sutków wywołuje oburzenie.

Kanadyjska nauczycielka z gigantycznymi protezami piersi i sutków wywołuje oburzenie.
(Tucker Carlson dziś wieczorem / Zrzut ekranu)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

3 stycznia rada powiernicza przyjęła wniosek, w którym zwróciła się do dyrektora ds. edukacji o opracowanie polityki profesjonalizmu w celu „utrzymania odpowiednich i profesjonalnych standardów ubioru i przyzwoitości w klasie” – poinformowała Rada Szkoły Halton Area.

Kiedy Fox News Digital poprosiło o komentarz na temat gigantycznych piersi nauczycielki, które mogłyby doprowadzić do zmiany polityki, dyrektor ds. edukacji podkreślił znaczenie praw człowieka dla grup „niedostatecznie obsługiwanych i niedostatecznie reprezentowanych”.

Leave a Comment