Tim Allen pokazuje swojego partnera z planu „Home Improvement” w nowym klipie

Być może był to jednak „czas narzędzi”.

Tim Allen został sfilmowany, jak żartobliwie błysnął swoją partnerką z „Home Improvement”, Patricią Richardson, w nowo wydanym klipie.

W scenie wpadki Allen, który grał męża Richardsona w sitcomie ABC, jest ubrany w kilt, gdy aktorka mówi: „Długo czekaj. Szkoda tylko, że nie było krótsze”.

Następnie Allen podnosi kilt i chociaż kamera nie pokazuje, co było pod spodem, Richardson, lat 71, TMZ wyjaśnione We wtorek: „Był tam dobrze ubrany. Byłem po prostu zszokowany, że podniósł kilt, a nie facet w bokserkach.

Patricia Richardson wygląda na zszokowaną, gdy Tim Allen ją błyska
Tim Allen błysnął swoją współgwiazdą Patricią Richardson w ponownie wydanym klipie z „Home Improvement”.
ABC

Wideo pojawiło się po tym, jak Pamela Anderson oskarżyła 69-letniego Allena wycelował w nią penisem kiedy pojawiła się w przebojowym programie jako dziewczyna od narzędzi Lisa.

„Pierwszego dnia zdjęć wyszedłem z garderoby, a Tim stał w szlafroku na korytarzu. Rozpięła suknię i szybko błysnęła mną – zupełnie naga pod spodem” – napisała 55-letnia absolwentka Słonecznego Patrolu w swoim nowym pamiętniku. „Kochanie, Pamelo”.

Uśmiech Tima Allena.
Richardson wyjaśnił, że Allen miał na sobie bokserki pod kiltem.
Obrazy Getty’ego

Anderson twierdził, że gwiazda Świętego Mikołaja powiedziała mu, że to „sprawiedliwe”, że zrobił to, ponieważ „widział [her] nago”, prawdopodobnie w Playboyu.

“[He said,] “Teraz jesteśmy kwita.” Nieprzyjemnie się zaśmiałem – wspomina.

Gościnna gwiazda „Home Improvement”, Pamela Anderson, również oskarżyła Allena o flashowanie jej, czemu zaprzeczyła.


Pameli Anderson, Tima Allena i Debbe Dunning

Gościnna gwiazda „Home Improvement”, Pamela Anderson, również oskarżyła Allena o flashowanie jej, czemu zaprzeczyła.


Reklama

Allen zaprzeczył zarzutowi, mówiąc Variety w oświadczeniu: „Nie, to się nigdy nie wydarzyło. Nigdy nie zrobiłbym czegoś takiego”.

Anderson miała 23 lata, kiedy pojawiła się w „Home Improvement”. Allen, który grał Tima „Tool Mana” Taylora, miał 37 lat w czasie rzekomego incydentu.

Leave a Comment