Todd i Julie Chrisley składają wniosek o rozpoczęcie kary więzienia federalnegoCNN

Według ich adwokata, Alexa Little’a, gwiazdy reality TV, Todd i Julie Chrisley, są teraz w areszcie federalnych urzędników więziennych.

Para, która była w zeszłym miesiącu został skazany w listopadzie do więzienia za oszustwa i przestępstwa skarbowe, poinformował ich wyznaczonych więzieniach Floryda i Kentucky przed ostatecznym terminem we wtorek, czyli w południe czasu lokalnego, Little powiedział CNN.

Todd Chrisley od 12 lat służy jako FPC w placówce o minimalnym poziomie bezpieczeństwa w Pensacola na Florydzie.

Julie Chrisley odsiaduje swój siedmioletni wyrok w FMC Lexington w stanie Kentucky, które na stronie internetowej więzienia jest opisane jako „federalne centrum medyczne bezpieczeństwa administracyjnego z sąsiednim obozem satelitarnym o minimalnym poziomie bezpieczeństwa”.

Chrisleyowie, najbardziej znani z reality show „Chrisley Knows Best”, byli skazany w czerwcu br Georgia była sądzona za próbę oszukania banków na ponad 30 milionów dolarów w postaci nieuczciwych pożyczek.

Według Departamentu Sprawiedliwości para i ich księgowy zostali również skazani za kilka przestępstw podatkowych, w tym próbę oszustwa IRS i unikania poboru podatków.

Chrisleyowie utrzymują, że są niewinni i będą odwoływać się od swoich spraw.

„Chrisley Knows Best” zadebiutował w USA Network w 2014 roku. Oczekuje się, że skrócony dziesiąty sezon zostanie wyemitowany jeszcze w tym roku.

Leave a Comment