Tom Brady i Detroit Lions mogą być interesującą kombinacją

Getty Images

We wtorek Transmisja na żywo PFTChris Simms i ja walczyliśmy o potencjalne miejsca docelowe dla rozgrywających Toma Brady’egokiedy (jak się wydaje) zamierza grać.

Jego świadectwoto, co wielu uważa za wymyślone, po prostu prośba o oś czasu jego decyzji w nagranym wcześniej podcaście, wydaje mi się (dla mnie) próbą zatuszowania wszelkich wykroczeń, które mają miejsce, zanim będzie oficjalnie wolny. agenta w marcu – jeśli fałszerstwo już się nie dzieje.

Więc kiedy wymyślił miejsca, w których Brady mógłby pomyśleć, że ma szansę wygrać ósme mistrzostwo, Simms wspomniał o czymś, o czym wcześniej nie pomyślałem.

Detroit Lions.

Czy to nie byłoby coś? Tom Brady, z powrotem w Michigan. Tom Brady z drużyną Lions, która zakończyła rok 2022 z mocą. Drużyna Lions z imponującym rdzeniem utalentowanych graczy. Drużyna Lions, ten rozgrywający Jareda Goffa może być w stanie prowadzić po sezonie, ale może nie być w stanie przejąć szczytu.

Brady pokazał, że może to zrobić. Siedem razy. I chociaż ma 46 lat, Brady może dać im większą szansę niż Goff, jeśli Lions chcą w końcu wystąpić w Super Bowl i być może nawet go wygrać.

Wiem wiem. Goff nie zasługuje na to, by nagle znalazł się w środku burzy spekulacji. Ale rzeczywistość jest taka, że ​​kiedy dwa lata temu przybył do Detroit, nikt nie wierzył, że będzie czymś więcej niż rozwiązaniem krótkoterminowym. Grał na tyle dobrze, że można go było wymienić na drużynę potrzebującą startera, a po zakończeniu gry muzycznego krzesła dzwoniącego sygnału może być zespół lub dwa szukające jednego.

Poza piłką nożną pragnienie Brady’ego ma bardzo realny element biznesowy. Sprzedałby każdy bilet na każdy mecz w Ford Field. The Lions grali również w wiele gier w czasie największej oglądalności, a także w kilka konkursów o 16:25 ET. W ostatnich latach gry te przyciągają jeszcze większą oglądalność niż gry rozgrywane nocą.

Może to jest sposób, by w końcu się przełamać Klątwa Bobby’ego Layne’aktóry miał zaledwie 31 lat, kiedy Lions go wymienili, ale wyglądał na 46. Może być właściwe sprowadzenie rozgrywającego, który będzie miał 46 lat, ale wygląda na 31.

W tym momencie jest to nic innego jak strzałka rzucona luźno w kierunku stołu. Ale jeśli Lwy otrzymają telefon w imieniu Brady’ego w nadchodzących tygodniach (lub jeśli już to robią), nie będzie łatwo odmówić. I wreszcie, mądrze byłoby powiedzieć: „Do diabła, tak”.

Leave a Comment