Tom Brady kwestionuje pytania dotyczące roku 2023

Obrazy Getty’ego

To nie powinno mieć miejsca w przypadku Twojego własnego podcastu.

Buccaneers (obecny) rozgrywający Toma Brady’egoktóry się na nim pojawia Chodźmy! podcast, rzucił wyzwanie długoletniemu przyjacielowi i współgospodarzowi, Jimowi Grayowi, zadając pytanie o wiele bardziej nieszkodliwe niż to, które Gray zadał kiedyś Pete’owi Rose’owi.

Gray zapytał Brady’ego, czy zagra w 2023 roku. Powiedział Brady przez Ricka Strouda Tampa Bay Times„Gdybym wiedział, co robię, Już bym to cholerstwo zrobił. Biorę to jeden dzień na raz. Doceniam to, jeśli pytasz. Dziękuję Ci.”

Przynajmniej powiedział dziękuję.

Brady zostanie wolnym agentem w marcu. Do tego czasu Buccaneers mają wyłączne prawa do negocjacji z Bradym. Co oznacza, że ​​nikt inny nie może rozmawiać z nim ani z jego agentem.

Ale wiemy, jak to jest. Mieszanie się zdarza, zwłaszcza w kombajnie harcerskim. Jedyny problem polega na tym, że zespół, który to robi, jest zbyt niedyskretny, zbyt wygadany, zbyt bezczelny w ściganiu Brady’ego. Tak jak Delfiny rok temu.

Możliwe miejsca docelowe obejmują Raiders, 49ers, Titans, Dolphins, Jets, Panthers, jeśli trafi tam Sean Payton, a może nawet Patriots.

Leave a Comment