Tom Brady udziela szczerej odpowiedzi na pytanie o przyszłość

Toma Brady’ego dał jasno do zrozumienia, że ​​nie jest zdecydowany co do swojej piłkarskiej przyszłości.

Brady został poproszony o „Let’s Go!” podcast, czy miał oś czasu, kiedy podejmie decyzję o następnym sezonie. Kilka raportów wskazywało, że jeśli Brady zdecyduje się zagrać kolejny sezon w lidze, to nie będzie to ten Buccaneers z Tampa Bay.

„Gdybym wiedział, co zamierzam zrobić, już bym to zrobił” – powiedział komentatorowi sportowemu Jimowi Grayowi. „Biorę to jeden dzień na raz”.

KLIKNIJ TUTAJ, aby uzyskać WIĘCEJ SPORTÓW na FOXNEWS.COM

Rozgrywający Tampa Bay Buccaneers Tom Brady (12 l.) schodzi z boiska po meczu NFL przeciwko Dallas Cowboys, poniedziałek, 16 stycznia 2023 r., Tampa na Florydzie.
(Zdjęcie AP/John Raoux)

Następnie Brady dodał: „Doceniam, że pytasz. Dziękuję”.

Zegar dla Brady’ego zaczął się w zeszłym tygodniu, kiedy Buccaneers przegrali u siebie z Dallas Cowboys w rundzie dzikiej karty NFC.

45-letni rozgrywający ma kilka opcji na stole. Mógłby zagrać jeszcze jeden sezon z Buccaneers (lub inną drużyną); mógłby całkowicie odejść od gry i odjechać w stronę zachodzącego słońca; albo mógłby dołączyć do kabiny nadawczej FOX, co planuje zrobić, kiedy całkowicie skończy z piłką nożną.

Brady powiedział na konferencji prasowej po meczu 16 stycznia, że ​​zajmie trochę czasu, aby zdecydować o swojej przyszłości.

Tom Brady nr 12 z Tampa Bay Buccaneers patrzy podczas drugiej połowy meczu barażowego NFC Wild Card przeciwko Dallas Cowboys na stadionie Raymond James, 16 stycznia 2023 r. W Tampie na Florydzie.

Tom Brady nr 12 z Tampa Bay Buccaneers patrzy podczas drugiej połowy meczu barażowego NFC Wild Card przeciwko Dallas Cowboys na stadionie Raymond James, 16 stycznia 2023 r. W Tampie na Florydzie.
(Julio Aguilar/Getty Images)

„Wrócę do domu i prześpię się tak szybko, jak to możliwe” – powiedział Brady. „Ten mecz wymaga dużego skupienia. Tylko jeden dzień na raz”.

HANDEL AARONA RODGERSA Z PACKERSAMI BYŁBY WARTY „ASTRONOMICZNEJ KWOTY”: RAPORT

Mówi się, że kilka zespołów jest zainteresowanych usługami Brady’ego w sezonie 2023, mimo że skończył 46 lat. Ian Rapoport z NFL Network wyjaśnił opcje Brady’ego na początku tego miesiąca.

„Tom Brady jest wolnym agentem po tym sezonie. Będzie miał 46 lat i powiedziałbym, że prawdopodobnie nie wróci do Tampa Bay Buccaneers, mimo że naprawdę chcą go z powrotem i będą naciskać na to — powiedział Rapoport.

Informator NFL dodał, że Brady może równie dobrze znaleźć nowe miejsce do lądowania, jeśli Tampa Bay nie jest w jego przyszłości.

„Wśród zespołów, które rozważały Brady’ego, kilka z nich rozważało Brady’ego ostatnim razem” – powiedział. „Tennessee Titans wciąż mają kilka pytań do rozgrywającego. 49ers, jeśli nie zdecydują się wstrząsnąć Brockiem Purdym, on z pewnością przedstawi swój punkt widzenia. Najeźdźcy z Las Vegasktóry ma kilku swoich starych przyjaciół, w tym Josha McDanielsa.

16 stycznia 2023;  Tampa, Floryda, Stany Zjednoczone;  Rozgrywający Tampa Bay Buccaneers, Tom Brady (12), upuszcza podanie podczas gry z dziką kartą przeciwko Dallas Cowboys na stadionie Raymond James.

16 stycznia 2023; Tampa, Floryda, Stany Zjednoczone; Rozgrywający Tampa Bay Buccaneers, Tom Brady (12), upuszcza podanie podczas gry z dziką kartą przeciwko Dallas Cowboys na stadionie Raymond James.
(Nathan Ray Seebeck – USA TODAY Sports)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Jest jeszcze wiele do rozstrzygnięcia w Tampa Bay.

Leave a Comment