Tom Brady zrzuca zdenerwowane bomby F, gdy jest pytany o emeryturę, przyznaje, że „próbował potknąć się” Cowboys S Malik Hooker

Niech rozpoczną się nieustanne spekulacje na temat wieku emerytalnego.

Albo kontynuuj, jeśli mamy być szczerzy.

Toma Brady’egosezon się skończył, więc czas pomyśleć, co by było, gdyby wygłosił przemówienie na temat swojej przyszłości w NFL. 45-letni przyszły Hall of Fame odniósł się do tego problemu w swoim „Let’s Go!” podcast z wywiadem Jimem Grayem w poniedziałek. Chociaż pewnie nie chciał.

Około 12:30 Poniedziałkowy odcinek, Gray zapytał Brady’ego, czy ma harmonogram podejmowania decyzji, czy zakończyć karierę piłkarską. Oto odpowiedź Brady’ego:

„Jim, gdybym wiedział, co robię, zrobiłbym to do diabła” – powiedział Brady. „OK? Zajmę się tym dzień po dniu”.

Gray bronił dochodzenia jako „tylko pytania, które każdy chce usłyszeć”.

– Doceniam, że pytasz – odparł Brady. “Dziękuję Ci.”

Po niezręcznej przerwie Gray przeszedł do innego drażliwego tematu – NFL ukarane grzywną w wysokości 16 444 dolarów Z powodu Brady’ego Brady próbował ominąć bezpieczeństwo Cowboys Malika Hookera w przegranej play-off z Tampa Bay Kowboje z Dallas. Brady również nie powstrzymał się przed tą odpowiedzią. Odwołuje się od grzywny, mimo że przyznał Grayowi, że rzeczywiście próbował potrącić Hookera.

„Próbowałem uderzyć go prawym ramieniem i nie trafiłem” – powiedział Brady. „A ja nie chciałem wystawiać ręki. Próbowałem powalić go na ziemię. Całkowicie za nim tęskniłem. Nawet go nie uderzyłem.

„Próbowałem go podstawić, ale nie zrobiłem tego. Nie wiem, jak można zostać ukaranym grzywną za coś, co nawet się nie wydarzyło. Czy ukaranie grzywną jest celowe? nazwijmy to celowaniem. Muszę dowiedzieć się i zrozumieć, dlaczego tak jest. To trochę dziwne. Dlatego chcę, aby nasza NFLPA była silniejsza.

Oto omawiana sztuka:

Z jednej strony wzburzenie Brady’ego należy traktować z przymrużeniem oka. To jest jego podcast, a powiedzenie czegoś podłego jest dobre dla programu. On przeciągnął grę typu „będzie albo nie będzie”. do świetny efekt na emeryturze podcast/saga emerytury w 2022 r.

Z drugiej strony brzmi na bardzo zaniepokojonego. I to zrozumiałe, że byłby. On miał kilka ciężkich miesięcy na na kilku frontach.

Brady ma prawdopodobnie dość poruszania tego tematu i wolałby podjąć decyzję o przejściu na emeryturę na własnych warunkach, zostawiając za sobą ciągłe ponaglanie. Z pewnością rozumie też, że nie jest to mądry wybór. Dopóki nie zadzwoni, spekulacje i pytania będą kontynuowane.

Tom Brady wydaje się zmęczony problemami emerytalnymi. (Douglas DeFelice/Reuters)

Leave a Comment