Tom Cruise ląduje helikopterem w Londynie – tuż przed tym, jak kontynuacja Top Gun zdobywa sześć nominacji do Oscara

Tom Cruise ląduje helikopterem w Londynie – tuż przed kontynuacją Top Gun, która zdobyła sześć nominacji do Oscara, w tym w pożądanej kategorii najlepszego filmu.

Tom Cruise został zauważony w Londynie tuż przed ogłoszeniem jego epickiego filmu akcji Top Gun: Maverick, w tym upragnionej nominacji dla najlepszego filmu.

60-letni aktor, który gra eksperta pilota w filmach Top Gun, został zauważony podczas lądowania helikopterem w metropolii zeszłej nocy.

Chociaż Top Gun: Maverick nie otrzymał żadnych nominacji aktorskich, otrzymał nominacje za najlepszy scenariusz adaptowany, najlepsze efekty wizualne, najlepszy dźwięk, najlepszą oryginalną piosenkę i najlepszy montaż filmowy.

Niebo jest granicą! Tom Cruise został zauważony w Londynie tuż przed ogłoszeniem jego epickiego filmu akcji Top Gun: The Maverick, który otrzymał sześć nominacji do Oscara, w tym upragnioną nominację dla najlepszego filmu.

Tom został zauważony, gdy przybył do Londynu w czarnej kurtce, dżinsach i butach. Kołysała głową pełną czarnych włosów, które były zauważalnie dłuższe niż fryzura, którą nosiła w sequelu Top Gun.

Aktor, który jest również licencjonowanym pilotem, był widziany w powietrzu, gdy lądował helikopterem ze swoim drugim pilotem.

Kiedy pomyślnie wylądował helikopterem, wysiadł z pojazdu i rozmawiał z kilkoma mężczyznami stojącymi na płycie lotniska.

Następnie został sfotografowany opuszczając terminal z uśmiechem na twarzy.

Swobodny: Tom został przyłapany na przyjeździe do Londynu w czarnej kurtce, dżinsach i butach

Zrób nowy!  Kołysała głową pełną kudłatych czarnych włosów, które były zauważalnie dłuższe niż fryzura, którą nosiła w sequelu Top Gun

Swobodny: Tom został przyłapany na przyjeździe do Londynu w czarnej kurtce, dżinsach i butach

Strefa niebezpieczeństwa!  Cruise został zauważony podczas lądowania helikoptera ze swoim drugim pilotem

Strefa niebezpieczeństwa! Cruise został zauważony podczas lądowania helikoptera ze swoim drugim pilotem

Cruise uśmiechnął się i pomachał, zarzucając plecak na ramię i wychodząc na zewnątrz.

Ten uśmiech prawdopodobnie poszerzył się, gdy Cruise dowiedział się o sześciu nominacjach do Oscara, które otrzymał jego szalenie udany sequel Top Gun.

Film, w którym występuje Cruise, walczy o nagrodę dla najlepszego filmu obok Elvisa, Avatar: The Way of Water, All Quiet on the Western Front i The Fabelmans na 95. ceremonii rozdania Oscarów, której gospodarzem będzie Jimmy Kimmel 12 marca.

Chociaż Cruise przegapił nominację dla najlepszego aktora, nominacja dla najlepszego filmu może zapewnić mu pierwszego Oscara.

Idź tak: Wyszedł z terminalu w sztywnych czarnych butach

Idź tak: Wyszedł z terminalu w sztywnych czarnych butach

Idę po złoto!  Ten uśmiech prawdopodobnie poszerzył się, gdy Cruise dowiedział się o sześciu nominacjach do Oscara, które otrzymał jego szalenie udany sequel Top Gun

Idę po złoto! Ten uśmiech prawdopodobnie poszerzył się, gdy Cruise dowiedział się o sześciu nominacjach do Oscara, które otrzymał jego szalenie udany sequel Top Gun

Top Gun: Maverick był jednym z najbardziej dochodowych filmów ostatnich lat i został wydany 36 lat po tym, jak widzowie po raz pierwszy zobaczyli Cruise’a w roli lotnika Marynarki Wojennej Pete’a Mitchella.

Teraz, dekady po wydarzeniach z pierwowzoru, Pete ma za zadanie przygotować absolwentów Top Gun do niebezpiecznej misji. W skład zespołu wchodzi porucznik Bradley „Rooster” Bradshaw ( Miles Teller ), syn zmarłego najlepszego przyjaciela Pete’a, Goose’a.

Film zarobił 1,489 miliarda dolarów w kasie zeszłego lata i był nominowany do wielu nagród Critics Choice Awards, zdobywając nagrodę za najlepsze zdjęcia.

Ukochany film: Top Gun: Maverick był jednym z najbardziej dochodowych filmów ostatnich lat i został wydany 36 lat po tym, jak widzowie po raz pierwszy zobaczyli Cruise'a jako lotnika Marynarki Wojennej Pete'a Mitchella.

Ukochany film: Top Gun: Maverick był jednym z najbardziej dochodowych filmów ostatnich lat i został wydany 36 lat po tym, jak widzowie po raz pierwszy zobaczyli Cruise'a jako lotnika Marynarki Wojennej Pete'a Mitchella.

Ukochany film: Top Gun: Maverick był jednym z najbardziej dochodowych filmów ostatnich lat i został wydany 36 lat po tym, jak widzowie po raz pierwszy zobaczyli Cruise’a jako lotnika Marynarki Wojennej Pete’a Mitchella.

Postępowanie: Cruise rozmawiał z kilkoma mężczyznami na płycie lotniska po wylądowaniu helikoptera

Postępowanie: Cruise rozmawiał z kilkoma mężczyznami na płycie lotniska po wylądowaniu helikoptera

Pełen akcji film jest również największym sukcesem Cruise’a wszechczasów.

Film miał pierwotnie ukazać się w czerwcu 2020 roku, chociaż Paramount zdecydował się przesunąć premierę, dopóki więcej fanów nie wróci. Posunięcie wyraźnie się opłaciło.

„Cieszę się, że podjęliśmy decyzję o pozostaniu. Ten film będzie wielkim hitem. Przyciągnie ludzi do kin, w których nie było ich od dawna” — przewiduje Chris Aronson, szef dystrybucji krajowej Paramount. oświadczenie.

Blockbuster: Teraz, dekady po wydarzeniach z pierwowzoru, Pete ma za zadanie przygotować absolwentów Top Gun do niebezpiecznej misji.  W skład zespołu wchodzi porucznik Bradley „Rooster” Bradshaw ( Miles Teller ), syn zmarłego najlepszego przyjaciela Pete'a, Goose'a.

Blockbuster: Teraz, dekady po wydarzeniach z pierwowzoru, Pete ma za zadanie przygotować absolwentów Top Gun do niebezpiecznej misji. W skład zespołu wchodzi porucznik Bradley „Rooster” Bradshaw ( Miles Teller ), syn zmarłego najlepszego przyjaciela Pete’a, Goose’a.

Reklama

Leave a Comment