Trzy córki Lisy Marie Presley dostają Graceland

kraina gracji, Elvisa Presleya kultowe Memphis w stanie Tennessee trafi do córek Lisy Marie Presley po jej niedawnej śmierci.

Lisa Marie została zabrana do szpitala w czwartek z powodu możliwego zatrzymania akcji serca i zmarł później tego samego dnia. Miał 54 lata.

Teraz jej córki Riley, Harper i Finley odziedziczą Graceland, która jest w funduszu powierniczym, powiedział przedstawiciel Graceland PEOPLE.

Przedstawiciele Graceland nie odpowiedzieli na prośbę FOX Business o komentarz.

LISA MARIE PRESLEY WCZEŚNIEJ UJAWNIŁA PRZYSZŁOŚĆ GRACELAND: „TO JEST TO”

Lisa Marie trafiła do szpitala w czwartek z możliwym zatrzymaniem akcji serca i zmarła później tego samego dnia. Miał 54 lata. (Zdjęcie: Bryan Steffy/WireImage/Getty Images)

Lisa Marie wcześniej oświadczyła, że ​​jej dzieci odziedziczą majątek, jeśli umrze.

„To jest absolutnie w 100 procentach moje i zawsze było moje, Graceland”, powiedział Entertainment Tonight w 2013 roku. „Zawsze tak będzie. A kiedy już nie będzie moje, stanie się własnością moich dzieci. I to wszystko”.

Lisa Marie ma dwoje dzieci z małżeństwa z Dannym Keough: 33-letnią Riley i Benjamina, który zmarł w wyniku samobójstwa w wieku 27 lat w 2020 roku.

Lisa Marie poślubiła później Michaela Lockwooda w 2006 roku i miała 14-letnie córki bliźniaczki Harper i Finley. Presley i Lockwood rozstali się w 2016 roku i sfinalizowali rozwód w 2021 roku.

Pamięci LISY MARIE PRESLEY: JEDYNE DZIECKO ELVISA I PRISCILLI, KTÓRE PRZEŻYŁO MATKA ELLI, 3 CÓRKI

Lisa Marie Presley na czerwonym dywanie

Lisa Marie wcześniej ogłosiła, że ​​jej dzieci odziedziczą Graceland, jeśli umrze. (Getty Images/Getty Images)

Po śmierci Elvisa w 1977 roku Graceland zostało przekazane jego jedynej córce, Lisie Marie. Dom został powierzony Lisie Marie, gdy miała 9 lat, a fundusz został rozwiązany, gdy skończyła 25 lat w 1993 roku.

Lisa Marie założyła następnie The Elvis Presley Trust, aby zarządzać majątkiem wraz z matką, Priscillą Presley, oraz National Bank of Commerce.

Obiekt jest obecnie otwarty na wycieczki i noclegi.

Córka Elvisa Presleya Lisa Marie Presley

Lisa Marie Presley ((Fot. Jon Kopaloff/FilmMagic) / Getty Images)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O FOX BUSINESS

Ogród medytacyjny Graceland to miejsce spoczynku Lisy Marie. Położyłby się, żeby odpocząć obok syna Benjamina. Jest to również miejsce spoczynku Elvisa, jego rodziców Gladys i Vernona Presleyów oraz babci Elvisa Minnie Mae Presley.

Leave a Comment