Trzy znaki zodiaku z surowymi horoskopami na 25 stycznia 2023 r

Ten dzień zapowiada się pełen hiperinteligentnych pomysłów, które zwykle psują się, gdy tylko zostaną wypowiedziane. OK, co to do cholery w ogóle znaczy? Porozmawiajmy o tym. Dziś czujemy się mądrzy. Wystarczająco sprytny zrozumieć rzeczy.

Wystarczająco inteligentny, by zmienić nasze życie. Wystarczająco bystry, by wiedzieć, że nasze słowa pasują do tego, co mamy na myśli. Powiedziawszy to wszystko, potrzebujemy tego dnia, aby dopasować się do naszego jasnego umysłu, czegoś lub kogoś, kto jest na nas otwarty. Niestety, kreatywność wymaga receptywności, którą tranzytujący sekstyl Księżyca Pluton próbuje zniszczyć.

POWIĄZANY: Trzy znaki zodiaku, które domagają się szacunku w swoich związkach podczas Księżyca w Baranie, 25-27. styczeń 2023 r

Szukamy dzisiaj połączenia i spotykamy się z przeciwnościami i sprzeciwem. 25 stycznia przyniesie sekstyl Księżyca do Plutona i jego tranzyt prowadzi do zamieszania. Możemy nie rozumieć, dlaczego dzień ciągle nas przygnębia; w końcu próbujmy dalej, prawda?

Nadal postępujemy właściwie, prawda? Cóż, oto skromna lekcja, która mówi nam, że to, że robimy to dobrze, nie oznacza, że ​​​​odnosimy sukces. Dzięki za wiadro lodowatej wody, Sekstyl Księżyca do Plutona!

Pod względem kreatywności dzień jest dobry. Ale bądź przygotowany na pracę w bańce, ponieważ to nie jest dzień na dzielenie się pomysłami. Po prostu rób swoje, nie szukając aprobaty (głównie dlatego, że nie dostaniesz jej od nikogo).

POWIĄZANY: Trzy znaki zodiaku, które są najszczęśliwsze w miłości 25 stycznia 2023 r

Leave a Comment