Tutaj główny cel koordynatora ofensywy

Coraz bardziej wygląda na to, że Bill O’Brien będzie kolejnym koordynatorem ofensywy Patriotów.

O’Brien był oferowany jako Matt Patricia prawdopodobny następca jeszcze przed zakończeniem sezonu w Nowej Anglii. I chociaż niektóre raporty są budzić wątpliwości o możliwości opuszczenia Alabamy przez O’Briena, aby ponownie dołączyć do Patriotów, pozostał przypadkowy faworyt poprowadzić ofensywę Patriotów w 2023 roku.

W poniedziałkowe popołudnie Tom E. Curran z NBC Sports Boston zaoferował być może najbardziej ostateczny raport wciąż wiąże O’Briena z Patriotami. Przełamał również kilka potencjalnych przeszkód i zauważył, że Bill Belichick i Robert Kraft są po tej samej stronie.

Oto fragment:

Były OC Patriots, były główny trener Penn State i Texans, były OC Alabama Bill O’Brien jest głównym celem. Wszystkie strony zgadzają się, że O’Brien jest najlepszą osobą na to stanowisko i – chociaż są inni godni kandydaci – oznaczałoby to, że znani właściciele O’Briena i Maca Jonesa oraz gotowość O’Briena do powrotu byłaby destrukcyjna. jeśli nie może znaleźć pracy.

Jednym z delikatnych aspektów powrotu O’Briena jest to, co stanie się z Judge i Patricią. Czy nadal są częścią ofensywnych trenerów? Jak będą się dogadywali z O’Brienem, jeśli nie zostaną przeniesieni do nowych ról? O’Brien trenował razem z Patricią podczas swojego pobytu tutaj. Musi mieć jakiś związek z sędzią. Bez wątpienia istnieje przyjaźń, więc należy to załatwić dyplomatycznie, aby nie powstały urazy.

Nie zdziw się, jeśli w nadchodzących dniach na froncie Patriots-O’Brien naprawdę zrobi się gorąco.

Leave a Comment