Twitter ma dużo bezużytecznej wiedzy na temat gier wideo

Zdjęcie: Capcom

To jest tutaj w Biblii– Zapytaj a dostaniesz. Jest także na Twitterze gry, gdzie pozował mały podcast o grach, Super Pod Saga niewinne pytanie 15 stycznia, a ludzie pojawili się, aby odpowiedzieć: „Jaka jest najbardziej bezużyteczna wiedza o grach wideo, jaką znasz?”

Najwyraźniej jest wielu ludzi, którzy mają wiele bezużytecznych myśli na temat gier wideo. Kto wiedział? W ciągu półtora tygodnia od opublikowania Super Pod Saga otrzymał ponad dziesięć tysięcy odpowiedzi na swojego tweeta. Ale powiedziałbym, że wiele z nich niekoniecznie jest bezużytecznych, jest niezbędnych.

Weź to ta odpowiedź o serii przygodowych akcji Szatan może płakać, na przykład: „Dantel i Vergil mają szalony czynnik leczący, który zasadniczo leczy obrażenia, więc nie ma żadnych ran ani blizn. Dlatego prawdopodobnie są nieobrzezani.

Powiedz mi szczerze. Co powinienem zrobić, jeśli nigdy tego nie przeczytałem? Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy Dante i Vergil są obrzezani, czy nie? Być zmuszonym do wędrowania po Ziemi, na zawsze samotnym w moim zamieszaniu? Czy możesz to sobie wyobrazić?

Or jak to: “W ksenoostrze 3, wszystkie postacie w plikach gry są wymienione według płci. Zero to mężczyzna, Jeden to kobieta; jednak postać Kadakas jest wymieniona jako dwie. Ponadto Ksenoostrze 2, płeć postaci Roc jest wymieniona jako cztery. Tak więc w środku jest co najmniej pięć płci ksenoostrze”. To jest po prostu inspirujące.

Ach, wiatr kobiecości! Dinozaury!

moje Miasto pracownicy trzymają się również swoich niszowych informacji o grach wideo. Wiem to, ponieważ poprosiłem ich, aby mi to powiedzieli w celu samorealizacji.

“Li’l dinozaur ziejący ogniem od Świat Super Mario nosi imię wokalisty Nine Inch Nails” – powiedział mi redaktor mediów społecznościowych Jeb Biggart. — Wydaje się całkiem bezużyteczny.

Tak, świetna sprawa. Więcej, daj mi więcej.

“W tym aureola 2 poziom Kwarantanna, powódź [parasitic creatures] można zobaczyć jeżdżących w Warthogach/czołgach/etc. To jest jedyny raz w serialu, w którym to robią, i to jest naprawdę dziwne” – powiedział scenarzysta Zack Zwiezen.

„Muzyka na NES Powrót do przyszłości, strasznie nieprzyjemne, aby zmiksować powracający temat, który nie od razu brzmi jak cokolwiek, jest w rzeczywistości szaloną, przyspieszoną wersją „The Power of Love” autorstwa Huey Lewis and the News” – powiedziała redaktor naczelna Carolyn Petit. „Może to dlatego, że oni zaprogramowali muzykę, ale potem odkryli, że nie mają praw do utworu, więc po prostu przyspieszyli. nie wiem dlaczego”.

Dziękuję wam wszystkim. Moja siła rośnie. Mój umysł się rozszerza. Moje trywialne uczucia mrowią.

Jaka jest twoja ulubiona wiedza o swobodnych grach wideo? Wypuść to, to dla mojego zdrowia.

Leave a Comment