Twórcy horrorów zaskakują świat błyskotliwą przepustką do gry

Zrzut ekranu: Gry Tango

Dziś, podczas Xbox Developer Direct, Shinji Mikami i deweloperzy The Zło wewnątrz zaskoczył wszystkich, ogłaszając nie nowy horror, ale stylową, kreskówkowo jasną grę akcji.

Pośpiech Hi-Fiopracowana przez Tango Gameworks to mroczna rytmiczna gra akcji, w której gracze przechodzą przez kolorowe Nadbieg zachodu słońca-esque (lub Radio Jet Set-styl dla moich dziadków) pejzaże miejskie i bitwa Obszary przygraniczne-mieszczanie czuwają. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun.

Hi-Fi Rush – zwiastun premierowy

Grasz jako Chai, postać w stylu Starlorda, która widzi rytm wszystkiego wokół siebie dzięki mocy swojego przemytniczego ramienia robota i odtwarzacza muzycznego przypominającego reaktor łukowy. Pomyśl o wersji techno-punkowej Człowiek z jednym ciosembohater, Forte. Ale życie to nie tylko beztroski romans lo-fi beats. Maniakalna korporacja o nazwie Vandelay Technologies (być może spółka zależna od Przemysł Vandelay) poluje na uroczą technologię Chai, bez wątpienia dla własnych nikczemnych celów. Opierając się na zwiastunie, Chai nie będzie walić w boty i odbijać swojego małego łupu GameStop tylko na jej wyselekcjonowanej liście odtwarzania. Chai dołącza do eklektycznej grupy bojowników o wolność, którzy próbują obalić Vandelaya. Groovy.

Muzyka odgrywa integralną rolę w grze rytmicznej studia Tango Gameworks. Trafione w odpowiednim momencie nagradzają graczy bonusami. Jak te fajne zwiastuny filmowe, które synchronizują akcję ze zwiastunami filmowymi Pośpiech Hi-Fiprzerywniki filmowe i ruchy wroga są dostosowane do ścieżki dźwiękowej gry. Korzystając z wizualnych wskazówek unoszącego się w powietrzu towarzysza techno, gracze mogą idealnie zaplanować swoje ataki i stylowo roztrzaskać czaszki przeciwników.

Tango Gameworks nie zaskoczyło widzów zapowiedzią Pośpiech Hi-Fi. Na koniec swojej prezentacji ogłosił, że pełna wersja gry, a nie wersja demonstracyjna, będzie dostępna do grania jeszcze dziś wieczorem (nie, naprawdę) Windows i Game Pass.

Leave a Comment