Tylko 1 były zawodnik Eagles awansuje do weekendu Conference Championship

Liczba byłych Orłów w play-offach znacznie spadła od weekendu z dziką kartą do rundy dywizji, a jeszcze mniej absolwentów Filadelfii zmierza do NFC. Mistrzostwa AFC Gry.

Giants mieli dwóch byłych Eagles w swoim składzie na sobotni mecz z Philly, a podczas gdy OG Jack Anderson był nieaktywny, WR Marcus Johnson miał tylko jedno złapanie na 17 jardów. Wszyscy wiemy, jak potoczyła się ta gra, więc nie ma mowy o mieszaniu tych dwóch w następny weekend.

Oto jak reszta byłych Orłów radziła sobie w rundzie dywizyjnej:


Jaguary z Jacksonville vs. Szefowie Kansas City

Główny trener Jaguars, Doug Pederson, miał dobry występ w swoim drugim meczu play-off w tym roku, ale nawet z kontuzjowanym Patrickiem Mahomesem zespół Andy’ego Reida był zbyt duży. Pederson wciąż dokonywał niesamowitych rzeczy w Jacksonville, zwłaszcza w ciągu zaledwie jednego roku – rok po tym, jak byli najgorszą drużyną w NFL. Prawdopodobnie nie zdobędzie tytułu trenera roku, ale z pewnością zasługuje na duże uznanie za to, co tam buduje.

Długi lucjan dla Chiefs Jamesa Winchestera – który miał bardzo krótki epizod z Orłami w 2013 roku – wystąpił w swoim 16. meczu posezonowym w karierze. Wraz z Travisem Kelce, para ustanowiła nowy rekord drużyny w większości rozegranych meczów play-off.

Bengale z Cincinnati vs. Rachunki Buffalo

Bengals byli zdecydowanie lepszą drużyną na śniegu w Buffalo w niedzielę. Chociaż żaden aktywny były Eagles nie przejdzie z tego pojedynku, była para, która pasowała do Bills.

Ofensywny liniowy Ryana Batesa wykorzystał 100 procent ofensywnych snapów i bezpieczeństwa w rundzie dywizji Jordana Poyera łącznie sześć wślizgów, zanim został odsunięty na bok z powodu kontuzji głowy po zderzeniu z kolegą z drużyny. Ochronny tył Jareda Maydena znów był zdrowym zadrapaniem.

Kowboje z Dallas vs. San Francisco 49ers

Legenda o orłach Jasona Petersa doznał kontuzji biodra podczas weekendowego zwycięstwa Cowboys’ Wild Card Korsarze i nie ćwiczyłem przez cały tydzień. Ostatecznie Peters był nieaktywny w przegranej z 49ers, przegranej, która miała miejsce w jego 41. urodziny.

Leave a Comment