Tytani zatrudniają Ran Carthon z 49ers jako GM, mówią źródła

NASHVILLE, Tennessee. Tytani zatrudnią dyrektora ds. personelu San Francisco 49ers, Ran Carthon, jako nowego dyrektora generalnego, poinformowały we wtorek źródła Dianna Russin i Jeff Darlington z ESPN.

Carthon rozmawiał w zeszły piątek z grupą kierowników Titans, w tym z właścicielką kontrolującą Amy Adams-Strunk. Carthon wnosi do Tytanów 15 lat doświadczenia.

Podczas swojej kadencji w San Francisco Carthon spędził pięć sezonów w 49ers jako dyrektor ds. personelu zawodowego, zanim dwa sezony temu awansował na dyrektora ds. personelu zawodników. 49ers pojechali na Super Bowl i zagrali w tym czasie w dwóch meczach o mistrzostwo NFC.

41-letni Carthon dołączył do 49ers po spędzeniu pięciu sezonów (2012-2016) w St. Louis/Los Angeles Rams Dyrektor Pro Personnel. Carthon spędził również cztery sezony (2008-2011) jako obrońca Atlanta Falcons. Włamał się do ligi jako undrafted debiutant z Indianapolis Colts w 2004 roku i grał w kampanii 2006 z klubem.

49ers otrzymają kompensacyjne wybory w trzeciej rundzie w kolejnych dwóch draftach w ramach zachęt Rooney Rule dla zespołów do rozwijania mniejszościowego trenera głównego i kandydatów na GM.

Tytani zwolnili głównego trenera Jona Robinsona w listopadzie, powołując się na frustrację związaną z ogólnym kierunkiem składu. Carthon otrzyma zadanie odwrócenia sytuacji w drużynie Titans, która zakończyła sezon serią siedmiu porażek, która doprowadziła do rekordu 7,10.

Zatrudnienie Carthon następuje dzień po tym, jak dyrektor ds. personalnych zawodników Titans, Monti Ossenfort, został zatrudniony jako nowy dyrektor generalny Arizona Cardinals. Ossenfort udzielił również wywiadu w sprawie pracy Titans GM.

Leave a Comment