Tytułowy zwiastun „Daisy Jones i szóstka”, obsada: co warto wiedzieć

Sześć.
Zdjęcie: Lacey Terrell/Prime Video

Znowu mówisz, że chcesz mieć własny program telewizyjny. Cóż, kim jest Amazon, aby cię powstrzymywać? Daisy Jones i szóstka, nadchodzi Główne wideo serial opowiada o fikcyjnym, dramatycznym zespole rockowym z lat 70., częściowo zainspirowanym Fleetwood Mac. Spektakl oparty jest na książce autora o tym samym tytule Siedmiu mężów Evelyn Hugo autorstwa Taylora Jenkinsa Reida. Powieść została opublikowana w 2017 roku i została wybrana na podstawie kopii, którą małżeństwo i producenci wykonawczy Scott Neustadter i Lauren Levy Neustadter przeczytali przed jej wydaniem. Produkcja została następnie wstrzymana z powodu pandemii, co wyjaśnia oczekiwanie Targowisko próżności. Serial jest również tworzony przez Reese Witherspoon za pośrednictwem jej studia Hello Sunshine, a Scott Neustadter tworzy program wraz z Michaelem H. Weberem i współprowadzącym show Willem Grahamem.

Pierwszy teaser obiecuje: „Ich muzyka uczyniła ich sławnymi. Ich zerwanie uczyniło z nich legendy. Opierając się na naszym pierwszym dobrym spojrzeniu na program, adaptuje format historii mówionej książki do muzycznej wersji dokumentalnej. „Hej, wiem, że powiedziałem” Powiem ci wszystko” – mówi zatytułowana Daisy „Ale ile naprawdę chcesz wiedzieć?” Poniżej znajdują się wszystkie informacje, które ja Do Chcesz wiedzieć.

Książka, którą serial wiernie adaptuje, podąża za tytułową Daisy, która porusza się po rockowej scenie lat 70. Dołącza do fikcyjnego zespołu The Six, kierowanego przez Billy’ego Dunne’a. Obaj, wraz z resztą kolegów z zespołu i dziewczyną Billy’ego, Camilą, zajmują się konfliktami międzyludzkimi, konfliktami muzycznymi i nadużywaniem narkotyków.

Historia wydaje się podążać mniej więcej za tą samą fabułą, co oryginalna książka. Ich celem było „wymyślenie, jak sprawić, by wrażenia z oglądania były takie same, jak podczas czytania” – powiedzieli twórcy. Targowisko próżności. Oznaczało to głównie zachowanie tej samej struktury, co książka, przy jednoczesnym połączeniu urządzenia do kadrowania skupionego wokół członków zespołu, spoglądających wstecz na ich młodość do 20 lat w przyszłość.

Daisy Jones gra Riley Keough, jeden z potomków Elvisa Presleya. Billy’ego Dunne’a gra Sam Claflin Sława Finnicka Odaira. Głos zabrali zarówno Keough, jak i Claflin Targowisko próżności że spędzili dużo czasu, ucząc się sami grać muzykę, aby grać im rockmani. Keough nauczył się pasować, podczas gdy Claflin nauczył się grać na gitarze rytmicznej i dowiedzieć się, że „Come Together” nie został napisany przez Michaela Jacksona. Inni członkowie obsady to Suki Waterhouse jako Karen, Sebastian Chacon jako Warren, Josh Whitehouse jako Eddie i Will Harrison jako Graham. Camila Morrone gra fikcyjną Camilę, Timothy Olyphant gra Roda Reyesa, Tom Wright gra Teddy’ego Price’a, a Nabiyah Be gra Simone Jackson.

Pewnie, że tak brzmi, huh! Ale nie, to nie jest film biograficzny Fleetwood Mac, którego pragniesz. Jest zdecydowanie inspirowany tym kultowym zespołem (i ich kultowym albumem Plotki), podobnie jak ogólna scena rockowa tamtej epoki, ale Daisy Jones i Kuus to osobna sprawa. Jeśli chcesz zobaczyć, jak Fleetwood Mac mówi o całej sytuacji, trzymaj się ich Za muzyką epizod.

Blake Mills i Tony Berg napisali większość oryginalnej muzyki dla fikcyjnego zespołu, w tym piosenki takie jak „Regret Me” i „Aurora” wspomniane w książce. „Brzmi to trochę świeżo i nie brzmi jak aktorstwo” – powiedział Neustadter Targowisko próżności. Piosenki te zawierają również słowa zapisane w księdze. Ścieżka dźwiękowa zostanie wydana pod szyldem Atlantic Records. Jeśli masz ochotę na samplowanie, posłuchaj pierwszego prawdziwego singla prawdziwego fałszywego zespołu, ich fałszywego kultowego utworu „Regret Me”.

Kiedy będziesz gotowy, by rozkręcić swoją szóstkę, musisz ustawić się w kolejce. Serial będzie miał swoją premierę w Prime Video 3 marca, a nowe odcinki będą pojawiać się w każdy piątek. Seks, narkotyki i serwisy streamingowe.

Leave a Comment