Ujawniono materiał z pojedynku twórców gry Street Fighter 6, Dee Jaya i Dhalsima

Capcom oficjalnie wydał teraz drugi zestaw meczów deweloperskich dla najnowszych postaci Street Fighter 6, a nawet jeśli widziałeś już nieoficjalne fragmenty materiału, zdecydowanie warto je obejrzeć.

Ten najnowszy zestaw zawiera pełny mecz trwający prawie 5 minut pomiędzy Dhalsimem a Dee Jayem w wysokiej jakości i bez komentarza w tle.

Jak wspomniano wcześniej, Capcom zmienił wszystkie stare sztuczki Dee Jaya do 11, ponieważ zawsze mógł rzucić 2 kulami ognia bez miernika, a ponadto mógł całkowicie sfałszować rzut, a to tylko zarysowanie powierzchni.

Największym dodatkiem do zestawu narzędzi gwiazdy popu jest jego nowa, kołysząca się postawa, która pozwala Dee Jayowi na wycofanie się i/lub szarżę na przeciwnika z wieloma kontynuacjami, a pokazana tutaj rozgrywka pokazuje, jak to możliwe. używany do tworzenia złożonych konfiguracji, do których wcześniej nie miał dostępu.

Wiele zwykłych modeli Dhalsima z rozciągliwymi kończynami zostało zmodyfikowanych dla SF6, ale jego zestaw wydaje się być zbiorem jego najlepszych ruchów z całej serii, w tym jego Yoga Float ze Street Fighter 5.

Dali mu także kilka nowych i niebezpiecznych sztuczek w jego nieistniejących rękawach, ponieważ Dhalsim ma teraz dostęp do Aerial Yoga Fire w SF6, który strzela ukośnie w przeciwnika.

Jeśli jeszcze go nie splądrowałeś, mamy historię zagłębiając się w szczegóły ujawnione w całym nowym materiale Street Fighter 6który obejmuje również Manon vs. Oficjalne wydanie Marisy.

Leave a Comment