Urazy Jeremy’ego Rennera od pługu śnieżnego są „gorsze niż ktokolwiek wie”

Kontuzja Jeremy’ego Rennera jego dziwaczny wypadek z pługiem śnieżnym jest „gorszy, niż ktokolwiek wie” i może zająć dwa lata, aby w pełni wyleczyć, zgodnie z nowym raportem.

Aktor Marvela został ciężko ranny w incydencie noworocznym, w którym ciężka ciężarówka przejechała po nim w pobliżu jego domu w Reno w stanie Nevada.

Renner został przetransportowany drogą lotniczą do szpitala z powodu „tępego urazu klatki piersiowej i urazów ortopedycznych” – powiedział jego przedstawiciel w oświadczeniu.

Przeszedł operację i przebywa w szpitalu, gdzie przebywa udostępnił kilka selfie i filmy z.

Ale źródło zbliżone do aktora “Hawkeye” powiedziało Radar Online, że jego stan jest gorszy niż publicznie podawano.

6,5-tonowy pług uderzył w Rennera, gdy pomagał utkniętemu kierowcy, miażdżąc mu nogę.
Jasona Merritta

„Jest o wiele gorzej, niż ktokolwiek wie” – powiedziało źródło. „Jeremy jest bardzo świadomy faktu, że prawie tam umarł”.

Renner, 42 lata, pomógł osieroconemu kierowcy odśnieżania, kiedy jego pług śnieżny Kässbohrer PistenBully zaczął się toczyć samodzielnie. Kiedy próbował wskoczyć za kierownicę i go zatrzymać, 6,5-tonowy pług przejechał po nim, miażdżąc mu nogę.

Nominowany do Oscara aktor miał „wyjątkowe trudności w oddychaniu” i obficie krwawił z głowy. Według dziennika 911 uzyskanego przez TMZ, prawa strona jego klatki piersiowej zapadła się, gdy pojazd zmiażdżył jego górną część ciała.

Renner w pługu śnieżnym.
Renner został przejechany przez pług śnieżny w Nowy Rok 2023.
Jeremiego Rennera
Jeremy Renner dostaje masaż głowy.
Znawca mówi, że pełne wyzdrowienie Rennera może zająć nawet dwa lata.
za pośrednictwem REUTERA

„Uszkodzenia klatki piersiowej Jeremy’ego były tak rozległe, że trzeba było je naprawić podczas operacji” – powiedział informator Radar Online.

Znawca powiedział publikacji, że pełne wyzdrowienie Rennera może zająć dwa lata.

„Do tej pory miał dwie operacje i prawdopodobnie będzie potrzebował więcej na nodze w nadchodzących tygodniach” – powiedziało źródło. „Lekarze mają tendencję do odkładania operacji, aby dać czas na naturalny proces gojenia organizmu, i tak jest w tym przypadku”.

Leave a Comment