Użytkownicy Pixela 7 są wściekli na Google za to, że nie bierze odpowiedzialności za potłuczone szkło

Do tej pory jest oczywiste, że wszyscy użytkownicy Pixela 7 i Pixela 7 Pro nie tylko upuścili swoje urządzenia lub usiedli na cegle. Ponieważ linia Pixel 6 nie napotkała jeszcze podobnego problemu, problem może być związany z aluminium zastosowanym w pasku aparatu z serii Pixel 7. I chociaż wielu redditorów w serwisie społecznościowym jest nieco złych na Google za wady projektowe, które doprowadziły do ​​problemu, są wściekli na firmę za to, jak zareagowała na ich skargi.

Google twierdzi, że gwarancja Pixela 7 nie obejmuje uszkodzeń fizycznych

A Reddit z uchwytem klienta rsaxena6991 napisał, że szkło zakrywające tylną kamerę w jego Pixelu 7 Pro samoistnie pękło. Od tamtej pory walczy z Google, mówiąc: „Jednak wystąpiły problemy z nakłonieniem ich do pokrycia tego spontanicznego uszkodzenia w ramach gwarancji, pomimo udostępniania niezliczonych artykułów Reddit, identyfikatorów zgłoszeń pomocy technicznej Google itp., które dowodzą unieważnienia tej gwarancji. Niektórzy klienci napotykają dokładnie ten sam problem. ciągle mówią, że nie obejmują „uszkodzeń fizycznych”.

Dodaje, że ma „absolutnie dość tego i zostałem poproszony o zapłacenie 400 dolarów za naprawę za pośrednictwem ich centrum napraw. Dla porównania, nie było żadnego fizycznego wpływu, czy upuściłem telefon, stres czy coś związanego ekstremalne wahania temperatury (są to warunki powodujące utratę gwarancji, a nie „uszkodzenie fizyczne”). Dlatego sugeruję, aby każdy, kto planuje zakup tego telefonu, miał to na uwadze. To jest prawdziwy problem i Google go nie zaakceptuje ani nie traktuje konsumentów jednakowo ”.

To nie jedyny komentarz krytykujący zachowanie Google, a podczas gdy rozbicie szkła spowodowało, że niektórzy Redditorowie wstrzymali się z zakupem modelu Pixel 7, późniejsza bezczynność Google przypieczętowała umowę. Przeczytaj post redditora używającego tej nazwy Popeye marynarz. „Przy obecnej wyprzedaży za 150 USD w końcu kilka godzin później pociągnąłem za spust Pixela 7 Pro; telefon i zasilacz leżały w moim koszyku Google Store przez tydzień… czekając na mnie. tylko po to, by dokonać zakupu ”.

Po zjedzeniu puszki szpinaku Popeye kontynuuje: „Ale po przeczytaniu tych wszystkich przerażających historii o a) potłuczonym szkle i b) Google nie jest„ właścicielem ”problemu ani nie jest odpowiedzialny za konieczne późniejsze naprawy telefonu. Szczerze mówiąc, szczerze mówiąc nie mam szans na kupienie tego telefonu.Może kiedyś (jeśli w ogóle) Google powie o problemie, uzna to i co najważniejsze zasygnalizuje, że problem jest CAŁKOWICIE naprawiony, może zmienię zdanie, ale do tego czasu zostanę z moją stosunkowo starą galaktyką”.

Użytkownicy Pixela 7 i Pixela 7 Pro chcą, aby Google wziął na siebie odpowiedzialność

I jak powiedzieliśmy, nie jest to jedyny post od konsumenta, który przestraszył się zakupu urządzenia z serii Pixel 7 z powodu braku wzięcia odpowiedzialności przez Google. Szczerze mówiąc, rozumiemy to. Google został bezlitośnie smagany za wady linii Pixel 6 (choć muszę przyznać, że nadal uwielbiam mojego Pixela 6 Pro) i po raz kolejny uczynił go jednym z najlepszych telefonów 2022 roku. Google nie chce, aby linia Pixela 7 wyglądała źle. Ale w przeciwieństwie do błędów oprogramowania, żadna aktualizacja nie naprawi potłuczonego szkła.

Chociaż prawdą jest, że niektóre posty Reddit pochodzą od użytkowników Pixel 7 i Pixel 7 Pro, których telefony pozostają nietknięte, ten od subskrybenta Reddit Chmura bezpieczeństwa który pisze: „W jednym wątku tylko na tym subreddicie było ponad 20 potwierdzonych zgłoszeń problemu i łącznie około 50 odpowiedzi, co wskazuje na znaczną liczbę dotkniętych osób. Dla firmy o tak dobrej reputacji jest to niedopuszczalne”. Google wyprodukować wadliwy produkt, a klienci muszą walczyć o pokrycie gwarancji. Ważne jest, aby problem został rozwiązany i aby firma Google została pociągnięta do odpowiedzialności za te błędy produkcyjne”.

Wydaje się, że piłka jest teraz po stronie Google. Istnieje przyzwoita liczba właścicieli serii Pixel 7, którzy czekają na naprawę lub wymianę telefonu przez Google z powodu problemu, który spowodowała sama firma.

Leave a Comment