W Kalifornii, w miejscu zaginięcia Juliana Sandsa, znaleziono kolejnego turystę

Poszukiwacze uratowali starszego turystę, który zgubił się na tym samym szlaku zaśnieżona góra w kalifornii gdzie zaginął aktor Julian Sands.

Jin Chung, lat 75, był widziany, jak był ładowany do karetki we wtorek po południu. Doznał kontuzji nogi i obrażeń związanych z pogodą, ale był w stanie chodzić z pomocą. Trafił do szpitala na leczenie, Departament szeryfa hrabstwa San Bernardino powiedział w oświadczeniu.

Departament szeryfa rozpoczął poszukiwania po tym, jak Chung nie wrócił z niedzielnej wędrówki na wysokości ponad 10 000 stóp na Mount Baldy.

Chung wjechał na górę samochodem z dwoma innymi osobami. Grupa planowała spotkać się ponownie przy pojeździe o 14:00, ale Chung się nie pojawił.

ZESPÓŁ RATOWNICZY W KALIFORNII ROZPOCZYNA POSZUKIWANIA DRUGIEGO WĘDRÓWKI W OBSZARZE, W KTÓRYM ZAGINĄŁ JULIAN SANDS

Jin Chung, lat 75, został uratowany przez poszukiwaczy po tym, jak zgubił się na tej samej pokrytej śniegiem górze w Kalifornii, gdzie zaginął aktor Julian Sands.
(Poszukiwanie i ratownictwo w West Valley)

Ratownicy kontynuowali przeszukiwanie góry w poszukiwaniu 65-letniego Sandsa przez weekend, ale jeszcze go nie zlokalizowali.

„Helikoptery i drony nadal używały sprzętu na podczerwień podczas przeszukania, ale wszystkie dały wynik negatywny dla objawów Sands” – poinformowało biuro szeryfa w oświadczeniu.

Sands zaginął 13 stycznia po tym, jak poszedł na pieszą wycieczkę. Ekipy poszukiwawczo-ratownicze rozpoczęły jego poszukiwania na najwyższym szczycie gór San Gabriel, około 40 mil na północny wschód od centrum Los Angeles.

KONTYNUUJĄ POSZUKIWANIA JULIANA ANDSA, „ZAŁOGI LOTU” WYSŁANEGO Z KALIFORNIA MOUNTAIN, ABY ZNALEŹĆ ZAGINANEGO AKTORA

Ratowanie brytyjskiego aktora Juliana Sandsa trwa, gdy ekipy wkraczają w 11. dzień poszukiwań.

Ratowanie brytyjskiego aktora Juliana Sandsa trwa, gdy ekipy wkraczają w 11. dzień poszukiwań.
(Frank Origlia)

„Nie ma dowodów na jego obecne miejsce pobytu” – powiedział departament szeryfa o poszukiwaniach Sandsa. „Wyszukiwania będą kontynuowane, jeśli pozwolą na to warunki pogodowe i gruntowe”.

Burze pokryły górę obfitym śniegiem i lodem, utrudniając poszukiwania ze względu na ryzyko lawin i silnych wiatrów.

Według władz warunki górskie są wyjątkowo niebezpieczne. Dwóch turystów zginęło w ostatnich tygodniach, w tym jeden, który spadł z oblodzonego zbocza z wysokości co najmniej 500 stóp.

Julian Sands zaginął w piątek, 13 stycznia.

Julian Sands zaginął w piątek, 13 stycznia.
(Portfolio Piraccini/Mondadori za pośrednictwem Getty Images)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Wśród niego role w filmieSands zagrała w brytyjskiej powieści „Pokój z widokiem” z 1985 r., a także w „Czarnoksiężniku” z 1989 r., „Arachnofobii” z 1990 r., „Nagim obiedzie” z 1991 r., „Boks Helena” z 1993 r. i „Leaving Las Vegas”. w 1995.

Od tego czasu pracował w mniejszych rolach w filmie i telewizji.

Leave a Comment