W przyszłym sezonie Kansas City Chiefs rozegrają mecz w Niemczech

Kansas City Chiefs wyruszą w przyszłym sezonie za granicę. NFL ogłosiło w czwartek rano, że Chiefs będą gospodarzami meczu w Niemczech w ramach sezonu 2023. Data i przeciwnik tego meczu nie zostały ustalone. NFL jest gospodarzem kilku międzynarodowych meczów, ponieważ stale zwiększa swoją atrakcyjność w innych krajach. NFL ogłosiło w czwartek rano, że Jaguars, Bills i Titans zagrają w Anglii w następnym sezonie. Chiefs and Patriots będą gospodarzami meczów w Niemczech. W przyszłym sezonie w Meksyku nie zaplanowano żadnych meczów. W oświadczeniu prezes i dyrektor generalny Chiefs Chiefs, Clark Hunt, powiedział: „Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani udziałem w meczu z Niemcami i przedstawieniem Chiefs Kingdom tej jesieni większej części świata. Nasz zespół i nasi fani mieli niesamowite wrażenia w Londynie i Mexico City w przeszłości jako część międzynarodowej serii i nie możemy się doczekać, abyśmy mogli pomóc NFL w dalszym rozwoju tej gry w Niemczech”. Szczegóły dat, spotkań i godzin rozpoczęcia zostaną potwierdzone jeszcze w tym roku, kiedy zostanie ujawniony pełny harmonogram na 2023 rok. Fani mogą natychmiast zarejestrować swoje zainteresowanie zakupem biletów na specjalnej stronie NFL.

Kansas City Chiefs wyruszą w przyszłym sezonie za granicę. NFL ogłosiło w czwartek rano, że Chiefs będą gospodarzami meczu w Niemczech w ramach sezonu 2023. Data i przeciwnik tego meczu nie zostały ustalone.

NFL jest gospodarzem kilku międzynarodowych meczów, ponieważ stale zwiększa swoją atrakcyjność w innych krajach. NFL ogłosiło w czwartek rano, że Jaguars, Bills i Titans zagrają w Anglii w następnym sezonie. Chiefs and Patriots będą gospodarzami meczów w Niemczech. W przyszłym sezonie w Meksyku nie zaplanowano żadnych meczów.

Ta treść została zaimportowana z Twittera. Możesz znaleźć tę samą treść w innych formatach lub znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

W oświadczeniu prezes i dyrektor generalny Chiefs, Clark Hunt, powiedział: „Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani uczestnictwem w meczu z Niemcami i przedstawieniem tej jesieni światu Chiefs Kingdom. Nasz zespół i nasi fani przeżyli niesamowite wrażenia w Londynie Miasto Meksyk było w przeszłości częścią międzynarodowych rozgrywek i nie możemy się doczekać , aby pomóc NFL w dalszym rozwoju tej gry w Niemczech.

Szczegóły dat, meczy i godzin rozpoczęcia zostaną potwierdzone jeszcze w tym roku, kiedy zostanie opublikowany pełny harmonogram na 2023 rok. Fani mogą zgłaszać swoje zainteresowanie kupnem biletów już teraz w godz dedykowana strona NFL.

Leave a Comment