W Waukee trwa dochodzenie w sprawie pożaru

Strażacy prowadzą dochodzenie w sprawie pożaru budynku handlowego przy North 10th Street w Waukee. Kilka pojazdów ratunkowych znajdowało się przed budynkiem Quad/Graphics w piątek wieczorem, ale z zewnątrz nie było widać płomieni. Straż Pożarna Waukee potwierdza KCCI, że pożar wybuchł w izbie przyjęć budynku. Strażacy twierdzą, że maszyna uległa awarii, powodując iskrę, która doprowadziła do pożaru. Według straży pożarnej w Waukee, makulatura jest zagęszczana w celu recyklingu po użyciu papieru do produkcji książek telefonicznych. Ponieważ w pożarze brały udział maszyny, strażacy musieli zachować szczególną ostrożność podczas jego gaszenia. W budynku byli pracownicy, ponieważ jest otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W pożarze nie było osób poszkodowanych. Straż Pożarna Waukee opanowała pożar do późnej nocy z piątku na sobotę.

Strażacy prowadzą dochodzenie w sprawie pożaru budynku handlowego przy North 10th Street w Waukee.

Kilka pojazdów ratunkowych znajdowało się przed budynkiem Quad/Graphics w piątek wieczorem, ale z zewnątrz nie było widać płomieni.

Straż Pożarna Waukee potwierdza KCCI, że pożar wybuchł w izbie przyjęć budynku.

Strażacy twierdzą, że maszyna uległa awarii, powodując iskrę, która doprowadziła do pożaru. Według straży pożarnej w Waukee, makulatura jest zagęszczana w celu recyklingu po użyciu papieru do produkcji książek telefonicznych.

Ponieważ w pożarze brały udział maszyny, strażacy musieli zachować szczególną ostrożność podczas jego gaszenia.

W budynku byli pracownicy, ponieważ jest otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W pożarze nie było osób poszkodowanych.

Straż Pożarna Waukee opanowała pożar do późnej nocy z piątku na sobotę.

Leave a Comment