Warhammer 40,000: Darktide sezonowa zawartość i premiera Xbox Series opóźniona, ponieważ Fatshark odpowiada na opinie graczy

późno publikacja jego sezonowych treści i

Warhammer 40,000: Mroczny przypływ przez uruchomiony na PC Parowy oraz Sklep Microsoftu 30 listopada 2022 r. Planowana premiera wersji na konsolę Xbox”wkrótce potem”.

Poniżej znajdziesz pełną wiadomość od prezesa i współzałożyciela Fatshark, Martina Wahlunda, na temat opóźnienia.

W Fatshark jesteśmy bardzo dumni z naszej zdolności do dostarczania gry, z której mogą korzystać miliony. To właśnie postanowiliśmy zrobić Warhammer 40,000: Mroczny przypływ— aby stworzyć wysoce wciągającą i stabilną grę o głębi, która pozwoli Ci grać przez tygodnie, a nie godziny.

Nie sprostaliśmy tym oczekiwaniom.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy skupimy się wyłącznie na wielu informacjach zwrotnych, które otrzymamy od Ciebie. W szczególności skupimy się na zapewnieniu kompletnego systemu rzemieślniczego, satysfakcjonującego cyklu postępów i kontynuowaniu prac nad optymalizacją stabilności i wydajności gry.

Oznacza to również, że opóźniamy dystrybucję zawartości sezonowej i premierę Xbox Series X|S. Wstrzymujemy również nadchodzące premiery kosmetyków premium. Po prostu nie mogliśmy iść dalej tą drogą, wiedząc, że nie zajęliśmy się wieloma obszarami opinii w dzisiejszej grze.

Dziękujemy za grę i opinie. Naprawdę to doceniamy. Pomaga i nadal będzie kształtować grę, którą kochamy.

Marcin Wahlund,
CEO i współzałożyciel Fatshark

Leave a Comment