Wiadomości od Juliana Sandsa: Zaginiony aktor wciąż nie został odnaleziony, ponieważ rodziny dziękują zespołom poszukiwawczym

Julian Sands: Kim jest hollywoodzki brytyjski aktor zaginiony w Kalifornii?

Poszukiwania w Julijskich Piaskach weszły w 11. dzień, ponieważ wydano ostrzeżenia o silnym wietrze i porywach do 100-100 km/h.

Najnowsza aktualizacja ma Czarodziej Rodzina gwiazdy podziękowała władzom Kalifornii za heroiczne wysiłki w poszukiwaniu zaginionej brytyjski aktor.

„Nasze serdeczne podziękowania kierujemy do współczujących członków Departamentu Szeryfa Hrabstwa San Bernardino, którzy koordynują poszukiwania naszego ukochanego Juliana, szczególnie do bohaterskich zespołów poszukiwawczych wymienionych poniżej, które walczą z trudnymi warunkami zarówno na ziemi, jak iw powietrzu, aby doprowadzić do domu Juliana. ” przeczytane oświadczenie.

W poniedziałek 23 stycznia National Weather Service poinformowało o silnych wiatrach w górach Santa Ana i San Bernandino w pobliżu gór San Gabriel, gdzie prawdopodobnie zaginął Sands.

Ostrzeżenie ostrzegało przed możliwymi przerwami w dostawie prądu, zakłóceniami w podróży i ryzykiem upadku drzew.

Zeszły tydzień, Rodzina Sandsa opublikowała ostatnie znane zdjęcia przedstawiające jego wspinaczkę.

„Chciałby zobaczyć, jak robi to, co kocha najbardziej – bohaterskiego alpinisty i byłby zachwycony, wysyłając zdjęcie, na którym wygląda na tak szczęśliwego, aby podzielić się nim ze swoim ukochanym wnukiem Billym” – powiedział członek rodziny. Niezależny.

1674538250

Rodzina Sandsa wydała oświadczenie, w którym podziękowała władzom za „heroiczne” poszukiwania, które wciąż trwają.

„Nasze serdeczne podziękowania kierujemy do współczujących członków Departamentu Szeryfa Hrabstwa San Bernardino, którzy koordynują poszukiwania naszego ukochanego Juliana, szczególnie do bohaterskich zespołów poszukiwawczych wymienionych poniżej, które walczą z trudnymi warunkami zarówno na ziemi, jak iw powietrzu, aby doprowadzić do domu Juliana. ” zostało przeczytane.

Piwonia Hirwani24 stycznia 2023 o 05:30

1674557367

Co najmniej 19 osób zginęło w burzach w Kalifornii

Departament szeryfa twierdzi, że w ciągu ostatniego miesiąca uruchomił 14 misji poszukiwawczych i ratunkowych w samym rejonie Mount Baldy, w których zginęło dwóch turystów.

Oprócz Juliana Sandsa, ratownicy w hrabstwie Los Angeles szukają również Roberta Gregory’ego, 61-letniego turysty, który zaginął w górach San Gabriel.

Piwonia Hirwani24 stycznia 2023 10:49

1674554967

W Kalifornii trwają poszukiwania z powietrza zaginionego brytyjskiego aktora.

Julian Sands: Trwają poszukiwania zaginionego brytyjskiego aktora w Kalifornii

Zespoły poszukiwawcze kontynuują poszukiwania brytyjskiego aktora Juliana Sandsa ponad tydzień po jego zaginięciu w Kalifornii. Sands, która zagrała w Pola śmierci i Pokój z widokiem, zaginęła od piątku, 13 stycznia. Uważa się, że w dniu zaginięcia 65-latek wędrował popularnym szlakiem Baldy Bowl w górach San Gabriel. Ten raport prasowy szczegółowo opisuje obecną sytuację, ponieważ ekipy nadal szukają angielskiego aktora. Kliknij tutaj, aby otrzymywać nasze biuletyny.

Piwonia Hirwani24 stycznia 2023 10:09

1674552573

Frank Marshall przesyła najlepsze życzenia rodzinie Juliana Sandsa

„Nadzieja i myśli kierują się do rodziny mojego drogiego przyjaciela i wspaniałego aktora Juliana Sandsa, który zaginął na Mount Baldy. Módlmy się wszyscy o cud” – napisał Frank Marshall na Twitterze.

Piwonia Hirwani24 stycznia 2023 09:29

1674550173

Piwonia Hirwani24 stycznia 2023 08:49

1674548973

Aktor Matthew Modine modli się o bezpieczny powrót Juliana Sandsa

„Julian Sands jest wspaniałym mężem, mężem, ojcem i przyjacielem dla tak wielu ludzi. Delikatna, dobra dusza. Niech płoną świece, aby mogła bezpiecznie wrócić z góry, którą kocha” – napisał Matthew Modine na Twitterze.

Piwonia Hirwani24 stycznia 2023 08:29

1674546573

Stan Mount Baldy jest „niezwykle niebezpieczny” po zniknięciu Sandsa.

Warunki na Mount Baldy, gdzie ratownicy szukają Julian Sands, są „niekorzystne i niezwykle niebezpieczne” i nie sprzyjają nawet najbardziej doświadczonym wędrowcom, ostrzegła w tym tygodniu policja.

„Z powodu silnych wiatrów śnieg zamienił się w lód, co sprawia, że ​​wędrówki są niezwykle niebezpieczne” – poinformował w piątek Departament Szeryfa Hrabstwa San Bernardino.

„Akcje poszukiwawczo-ratownicze szeryfa są często utrudniane przez złą pogodę i niebezpieczne warunki lawinowe. Niedawne burze, które przyniosły śnieg i lód, nie sprzyjają wędrowcom, nawet tym, którzy czują się bardzo doświadczeni.

Piwonia Hirwani24 stycznia 2023 07:49

1674543573

Aktualizacja wyszukiwania z Departamentu Szeryfa

„Wkraczając w 11 dzień poszukiwań Julian Sands na Mt Baldy, przypominamy sobie o determinacji i bezinteresowności wszystkich, którzy przyczynili się do tych poszukiwań” – powiedział organ.

„Będziemy nadal korzystać z zasobów, które mamy”.

Piwonia Hirwani24 stycznia 2023 06:59

1674541190

Czy kryzys klimatyczny stoi za tragediami kalifornijskich turystów?

Piwonia Hirwani24 stycznia 2023 06:19

1674535550

Władze twierdzą, że nie ma ustalonego terminu zakończenia poszukiwań

Władze USA stwierdziły, że nadal „nie ma ostatecznego terminu” na odwołanie poszukiwań Juliana Sandsa.

Departament szeryfa hrabstwa San Bernardino powiedział, że incydent jest nadal klasyfikowany jako operacja poszukiwawczo-ratownicza.

„Zaplanujemy kolejne poszukiwania naziemne, gdy pogoda się poprawi i będzie to bezpieczne dla naszych załóg naziemnych” – powiedziała rzeczniczka departamentu.

Piwonia Hirwani24 stycznia 2023 04:45

Leave a Comment