Wściekłość na drodze w Bengaluru: Kobieta ciągnie mężczyznę po masce samochodu przez 3 km

Ostrzeżenie. Historia i wideo mogą wywołać reakcję u niektórych czytelników, zaleca się dyskrecję.

Kolejny przypadek ciągnięcia odnotowano w Bengaluru, tym razem kobieta ciągnęła mężczyznę siedzącego na masce swojego SUV-a na odległość ponad trzech kilometrów główną drogą Ullal w pobliżu Jnanabarath w piątek rano.

Przeciwko kobiecie i mężczyźnie, którzy weszli na maskę SUV-a, wszczęto postępowanie karne i kontr-pozew. Darshan S, mieszkaniec Mariyappanapalya, jest biznesmenem. Kiedy jechał do pracy, kobieta jadąca SUV-em (Tata Nexon) zablokowała mu drogę na skrzyżowaniu w pobliżu Mangalore Independent PU College na Ullal Main Road w Zachodnim Bengaluru około godziny 10:15, mimo że sygnał zmienił się na zielony.

Darśan zapytał go, czy nie widzi sygnału. Kobieta, zidentyfikowana jako Priyanka, pokazała mu środkowy palec w odpowiedzi i wypowiedziała przekleństwo przed wyjściem. Darśan podążył za SUV-em i zatrzymał Ullaliego z jego pojazdu i poprosił go, aby przeprosił go za znęcanie się i pokazanie mu palca.

Darshan i jego przyjaciele Yeshwanth, Vinay i jego brat Sujan dotarli na miejsce i zażądali, aby kobieta wysiadła z pojazdu. Jej mąż Pramod zaatakował Darśan i zagroził mu strasznymi konsekwencjami.

Policja dotarła na miejsce i poprosiła zarówno Priyankę, jak i Darśana o przybycie na komisariat. Priyanka i jej przyjaciółka odmówiły odwiedzenia stacji. Uciekali samochodem. Darshan próbował zatrzymać SUV-a i wspiął się na maskę. Priyanka prowadziła darśan przez ponad trzy kilometry, mimo że poprosiła go o zatrzymanie pojazdu, ponieważ mógł upaść i umrzeć.

Publiczność, która była świadkiem zdarzenia, podążyła za pojazdem Priyanki i zdołała zatrzymać pojazd w pobliżu szpitala Sankalpa na Ullal Main Road około godziny 11:00.

Priyanka, jej mąż Pramod i ich przyjaciel Nitish zostali oskarżeni o usiłowanie zabójstwa i inne zarzuty.

W swojej kontr-skardze Pramod twierdził, że on i jego żona Priyanka wracali po wizycie w szpitalu, kiedy skręcili na skrzyżowaniu, mężczyzna w samochodzie (Maruti Swift) nadjechał z niewłaściwej strony i spowodował korek. Mężczyzna prowadzący samochód, zidentyfikowany jako Darśan, znęcał się nad żoną. Kiedy wskazała palcem na Darśan, podążył za nimi i przechwycił ich SUV-a. Pramod twierdzi, że zadzwonił do pokoju kontrolnego policji pod numerem 112.

W międzyczasie Darśan wezwał swoich przyjaciół. Pramod twierdzi, że Darśan i inni napadli na niego i podarli ubranie jego żony. Kiedy udali się na komisariat, zgodnie z zaleceniami miejscowych gliniarzy, Darshan wspiął się na maskę SUV-a i wybił szybę i drzwi samochodu. Pramod twierdzi, że darśan odmówił zejścia z maski. Policja Jnanabarath prowadzi dochodzenie w obu przypadkach.

Kilka dni temu rowerzysta niósł starszego mężczyznę przez prawie kilometr w mieście, podczas gdy tłum walczy Śmierć Anjali SinghOfiara sprawy Kanjhawala, którą ciągnięto około 12 km w Delhi.

Leave a Comment