Wszystko ogłoszone na Xbox i Bethesda’s Developer Direct

To podsumowanie Xbox i Bethesda Developer Direct oraz pierwsza duża prezentacja gier wideo w 2023 roku. Program dał nam wiele z tego, czego oczekiwaliśmy. który wyciekł no i bez niespodzianek, naprawdę. Oto wszystkie ogłoszenia, zwiastuny i nowości, które Microsoft miał do zaoferowania.

Program Developer Direct rozpoczął się od przyjrzenia się Minecraft Legends, spin-offowi gry Minecraft i rozgrywce PvP. Zostanie wydany 18 kwietnia 2023 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i S oraz oczywiście Game Pass. Tutaj jest Zapowiedź Tom’s Minecraft Legends, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej. Nowy zwiastun poniżej:

Przechodzimy do 10. zakrętu Forza Motorsport. Zawiera w pełni dynamiczny czas i pogodę – po raz pierwszy w serii – oraz ponad 500 samochodów. Pojawi się jeszcze w tym roku na PC oraz Xbox Series X i S. Oto zwiastun:

Naprzód! Microsoft ogłosił Hi-Fi Rush firmy Tango Gameworks, który wyciekł przed koncertem. To rytmiczna gra akcji, która wygląda na inspirowaną ukochanym Jet Set Radio. A najlepsza część? Jest już dostępny w Game Pass! Film z rozgrywki znajduje się poniżej:

A oto zwiastun premierowy Hi-Fi Rush:

Developer Direct U stał się kolejnym rozszerzeniem do Elder Scrolls Online, Necrom, który również wyciekł. Zawiera nową grywalną klasę o nazwie Arcanist i odbywa się we wschodniej części Morrowind. Zostanie wydany 20 czerwca 2023 r. Oto film z globalnej premiery:


Arkane Austina Redfall zakończył przedstawienie. Redfall to strzelanka, w którą można grać w pojedynkę lub w kooperacji z maksymalnie czterema graczami. Zostanie wydany 2 maja. Oto rozszerzona zapowiedź gry:

I to wszystko! Krótka i słodka ciekawostka od Microsoftu, która dała fanom lepsze wyobrażenie o tym, co ma w zanadrzu na 2023 rok. Oczywiście nie Starfield – to będzie w pewnym momencie prezentacja sama w sobie.

Więc co pomyślałeś? Czy jest coś, co Cię interesuje?

Leave a Comment